Wielki Tydzień Odrodzenia - cykl spotkań online 1-7 kwietnia 2023

Wielki Tydzień Odrodzenia - cykl spotkań online 1-7 kwietnia 2023
01 kwi 2023 10:00 07 kwi 2023 21:30

399zł
Opłata za wydarzenie

Opis wydarzenia

Zapraszamy Was na cykl spotkań online „Wielki tydzień odrodzenia” który odbędzie się w dniach 1-7.04.2023. W tym przedświątecznym tygodniu wspólnie zatrzymamy się w niedualnym przekazie, by uświadomić sobie podstawę naszego Istnienia i odrodzić do swojej esencji. Zarówno w trakcie medytacji, jak też satsangu, czyli czasu poświęconego na zadawanie pytań, będziemy badać i kontemplować naszą pierwotną, niepodzieloną naturę. W niej będziemy odnajdywać jakości piękna, dobra, siły i spokoju.

Nasze spotkanie będzie niosło ze sobą motyw odrodzenia, które wpisuje się w przedświąteczną, wielkanocną aurę. Bezpośredni kontakt z esencją tego, czym jesteśmy, to wspaniały podarunek, jakim każdy z nas może obdarzyć bezpośrednio siebie oraz swoich bliskich. Poprzez rozpoznawanie wewnętrznej ciszy, możemy łatwiej porzucać niepewności, lęki i zmartwienia z poziomu umysłu. W ten sposób narodzimy się w nowej, niedualnej przestrzeni. 

Takie spotkanie online to niezwykła okazja, by rozpocząć swoją podróż z Niedualnością. By odpocząć, zrzucić z siebie niepotrzebny stres i z lekkością przywitać swoją prawdziwą istotę, zaczynając życie nijako na nowo. 

Spotkania “Wielki tydzień odrodzenia” odbędą się na platformie ZOOM, do której dostęp dostaniesz na kilka dni przed wydarzeniem. Nagrania dostępne będą przez trzy miesiące po spotkaniu.

Koszt całego cyklu to 399 zł*.

>>Bilety na wydarzenie znajdziesz tutaj<<

~ ~ ~

Sobota: 1.04 godz. 10:00-11:00 - medytacja online live

Sobota 1.04 godz. 19:00-20:30 - Satsang online live

Niedziela 2.04 godz. 19:00-20:30 - Satsang online live

Poniedziałek 3.04 godz. 7:00 - medytacja mp3 do praktyki własnej

Wtorek 4.04 godz. 7:00 - medytacja mp3 do praktyki własnej

Środa 5.04 godz. 7:00- medytacja mp3 do praktyki własnej

Czwartek 6.04 godz. 7:00 - medytacja mp3 do praktyki własnej

Piątek 7.04 godz. 20:00-21:30 - Satsang online live

~ ~ ~

Wszystkie medytacje w postaci pliku mp3, będziesz otrzymywać rano na swoją skrzynkę mailową i będziesz mógł odtworzyć je w dogodnym dla siebie momencie. Dodatkowo uruchomimy również grupę na Facebooku, na której będzie można się dzielić doświadczeniem z innymi uczestnikami naszego cyklu. Zapraszamy do przeżycia tego wielkiego tygodnia w pełnej uważności i w codziennej praktyce.

Spotkajmy się w Miejscu, w którym wszystko jest jak być powinno, w Otwartości, która nie potrzebuje dogmatu, religii, polityki ani innej teorii. W pełnym poszanowaniu Przemijalności, której akceptacja, pozwala nam zaprosić “nowe”.

 

*Jeśli bardzo chciałbyś wziąć udział w wydarzeniu a nie masz na to środków finansowych napisz do nas maila: [email protected]

Z całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne! Bez niego nie moglibyśmy dalej tworzyć i publikować dobrej jakości filmów z Nityą, wydać audiobooka z medytacjami oraz organizować spotkań medytacyjnych dla większej grupy osób.