Wielkanocne Spotkanie Sanghi z Nityą

To jest archiwalne wydarzenie, nie ma możliwości zapisania.

Kochani!

Z wielką radością informujemy, że w okresie świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla Was specjalne spotkanie z Nityą. W Wielki Piątek o godzinie 19:00 spotkamy się w przestrzeni online na platformie Zoom, by wspólnie łączyć się w Medytacji. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.

Wielkanocne Spotkanie Sanghi z Nityą
02 kwi 2021 19:00 02 kwi 2021 20:30
online

Zoom

Opis wydarzenia

Droga Sangho!

Z wielką radością informujemy, że w okresie świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla Was specjalne spotkanie z Nityą. W Wielki Piątek o godzinie 19:00 spotkamy się w przestrzeni online na platformie Zoom, by wspólnie łączyć się w Medytacji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.

Zaproszenie kierowane jest głównie do osób oddanych Satsangowi i mających już wcześniej styczność z przekazem Nityi, aczkolwiek każdy będzie w tej przestrzeni mile widziany. Jest to wspaniała okazja dla wszystkich chętnych, by ten szczególny czas świąteczny spędzić nie tylko wśród najbliższej rodziny, ale również w gronie Sanghi. Poczuć jej moc i piękno, oraz zasilić się nimi w prostocie wspólnego bycia. To piękna możliwość, by wesprzeć się nawzajem, umocnić w Jaźni i ze spokojem oddać się tajemnicy Zmartwychwstania - wewnętrznego odrodzenia. 

KIEDY

2 kwietnia 2021 r.
godzina 19:00

GDZIE

Online, platforma Zoom

ZOOM

Aby dołączyć do spotkań, potrzebujesz zainstalować program Zoom na swoim komputerze bądź telefonie, z którego będziesz korzystać. Pobranie Zooma jest bezpłatne. Upewnij się, że podczas spotkań urządzenie, z którego korzystasz jest podłączone do ładowarki, ponieważ korzystanie z aplikacji zużywa wiele energii, więc bateria może szybko się wyczerpać. Instalacja programu może zająć od kilku do kilkunastu minut.

Zoom możesz pobrać TUTAJ.

WAŻNA INFORMACJA

Decydując się na wzięcie udziału w spotkaniu i kliknięcie w link przekierowujący na platformę Zoom, czyli do naszego miejsca spotkania, każdy uczestnik automatycznie akceptuje regulamin wydarzenia.

Cała treść regulaminu dostępna jest TUTAJ - REGULAMIN WYDARZEŃ

Zapraszamy do dołączenia do spotkania z Nityą na Zoom od 18:30. Mikrofony będą wyłączone, słychać będzie muzykę. To piękna okazja, abyśmy przygotowali się do spotkania z Nityą, wspólnie wyciszając się i relaksując.

NAGRANIE SPOTKANIA

Kochani, w odpowiedzi na Wasze pytania - nagranie Wielkanocnego Spotkania Sanghi z Nityą zostanie opublikowane na Nitya TV. 

KONTAKT

W razie pytań prosimy napisać na adres [email protected]
Jako tytuł wiadomości prosimy wpisać Wielkanocne Spotkanie Sanghi 2021 + Twoje imię i nazwisko.

Zapraszamy serdecznie!

Nitya & team

Z całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne! Bez niego nie moglibyśmy dalej tworzyć i publikować dobrej jakości filmów z Nityą, wydać audiobooka z medytacjami oraz organizować spotkań medytacyjnych dla większej grupy osób.