W stronę Źródła - Satsang i Medytacja z Nityą

Jedynym sposobem na zrozumienie jest miłość.” ~ NityaW stronę Źródła - Satsang i Medytacja z Nityą
07 sie 2021 18:00 08 sie 2021 11:00
Astanga Yoga Studio

Warszawa
150zł
Opłata za wydarzenie

Opis wydarzenia

Kochani!

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na cykl dwóch weekendowych spotkań z Nityą, które odbędą się w terminie 7-8 sierpnia 2021 r. w warszawskim Studio Yogi - Astanga. 

Będzie to pierwszy Satsang wakacyjny w miejskiej przestrzeni tego roku. Spotkanie to będzie piękną okazją do wspólnej kontemplacji natury naszego istnienia. Medytacje prowadzone przez Nityę są zaproszeniem do odpuszczenia mentalnego wysiłku i odprężenia się do lekkości naszej prawdziwej istoty - prostej i czułej obecności. 

Satsang to piękna możliwość do zadania nurtującego pytania albo rozwiązania męczącej kwestii przy pełnym wsparciu i akceptacji ze strony prowadzącej oraz pozostałych uczestników. Nawiązanie interakcji z Nityą w trakcie wspólnej rozmowy to proces porzucania swoich trosk i przekierowywania uwagi na tą część nas samych, która przed niczym się nie lęka i niczego się nie wzbrania. Satsang to bezpieczna przestrzeń, w której wszelkie iluzje umysłu mają okazję łatwo się rozpuścić.

Każda medytacja będzie możliwością zdystansowania się do swoich problemów oraz wątpliwości. W trakcie spotkania Nitya będzie dzielić się swoją perspektywą widzenia, a równocześnie zachęcać uczestników do samodzielnego weryfikowania i sprawdzania jej słów w swoim bieżącym doświadczeniu. W medytacjach będziemy prowadzeni w stronę większej swobody, poczucia wystarczalności i kompletności. Będziemy prowadzeni w stronę Źródła - wiecznego i zawsze zaspokojonego poczucia istnienia. 

____________

“Umysłowi wydaje się, że ma coś zrobić aby się przebudzić,

Podczas gdy tak naprawdę ma jedynie zamilknąć.”

~ Nitya

Nitya (Patrycja Pruchnik) przebudziła się w 2011 roku. Od 2014 dzieli się oświeceniem z ludźmi na całym świecie. Jej bezpośrednim mistrzem jest Mooji. Jest autorką książek “Koniec wszystkich historii. Medytacje” oraz “Oświecenie 24h na dobę. Praktyki i kontemplacje na cały rok”. Nitya nie jest typowym, tradycyjnym nauczycielem ani guru - jest autentyczną kobietą, matką dwójki synów, która prowadzi powszednie, zwyczajne życie.

Bezpardonowo i bezpośrednio wskazuje na esencję każdego człowieka. Dociera do serc tych, którzy pragną zaznać spokoju oraz poznać istotę samego siebie. Jej obecność, naturalna otwartość oraz miłość pozwala innym zanurzyć się w medytacji oraz zapomnieć o problemach. Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny.

Czym jest Satsang ?

“Trzeźwieniem z urojeń naszego umysłu z projekcji i wyobrażeń.

Satsang to powrót do zwyczajności.” 

~ Nitya

Więcej o Satsangu - https://nityameditation.org/satsang/

Więcej o Nityi - https://nityameditation.org/bio/

_____________

TERMIN

7-8 sierpnia 2021 

W sobotę 7. sierpnia Satsang rozpocznie się o godzinie 18:00

W niedzielę 8. sierpnia, spotkamy się o godzinie 11:00.

Każde ze spotkań będzie trwało 2 godziny.

Uwaga! Na pół godziny przed rozpoczęciem każdego Satsangu zostanie włączona nastrojowa, relaksująca muzyka. Zapraszamy Was do pojawienia się w sali nawet na 45 minut przed rozpoczęciem spotkania, a najpóźniej na 15 min przed nim. Tych kilka kwadransów będzie odpowiednim czasem na spokojne znalezienie sobie wygodnego miejsca w sali i wyciszenie się przed spotkaniem z Nityą. 

OPŁATY

Koszt pojedynczego  spotkania: 80 zł

Koszt obydwu spotkań: 150 zł

Uwaga! Płatność będziemy przyjmować na miejscu, tylko gotówką. Aby usprawnić  przebieg płatności, w miarę możliwości prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty i pojawienie się odpowiednio wcześniej przed Satsangiem.

Dla osób w trudniejszej sytuacji finansowej możemy zaproponować uczestnictwo za dobrowolną kwotę donacji. Swą prośbę o skorzystanie z takiej możliwości proszę umotywować w mailu razem ze swoim zgłoszeniem. Z tej opcji płatności będą mogły skorzystać tylko wybrane przez nas osoby. 

MIEJSCE

Do naszej dyspozycji będzie przestronny i przyjazny lokal, w którym znajduje się szkoła jogi. Astanga Yoga Studio jest przestrzenią o otwartym podejściu zarówno do ciała uwzględniając ruch w jego różnych formach, jak i do umysłu uwzględniając jego szeroki zakres aktywności.

Astanga Yoga Studio

ul. Gałczyńskiego 4 (piętro 7)

00-362 Warszawa

Uwaga! Studio Yogi Astanga dysponuje ograniczoną ilością krzeseł oraz poduszek medytacyjnych, z których będziemy mogli korzystać. Gorąco zachęcamy Was do przyniesienia ze sobą swojej poduszki medytacyjnej lub innego wygodnego siedziska, które wykorzystacie w trakcie Satsangu. Dla osób, które nie przyniosą ze sobą poduszki będzie do dyspozycji miejsce na macie tatami rozłożonej na podłodze. 

Więcej informacji na temat obiektu można znaleźć na stronie internetowej:

https://astanga.pl

REGULAMIN

Biorąc udział w Satsangu z Nityą oświadczasz, że zapoznałeś / zapoznałaś się z treścią Regulaminu i akceptujesz jego postanowienia. 

Treść regulaminu dostępna jest tutaj: 

https://nityameditation.org/regulamin-wydarzen/

REZERWACJA

Dysponujemy ograniczoną ilością miejsc na to wydarzenie. Aby zarezerwować swój udział należy wysłać maila ze zgłoszeniem chęci uczestnictwa na adres [email protected] uwzględniając w nim swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Proszę też uwzględnić, czy rezerwacja ma dotyczyć dwóch spotkać, czy tylko jednego wybranego dnia.

W tytule maila proszę wpisać: “W stronę Źródła, Imię i Nazwisko”

Wiadomości, które nie będą zawierały wszystkich z wyżej wymienionych danych nie będą przez nas przyjmowane. Potwierdzeniem zarezerwowania swojego miejsca jest otrzymanie od nas maila zwrotnego z informacją o wpisaniu na listę uczestników.

____________

Z powodu sytuacji w kraju dotyczącej COVID-19, będziemy prosić Was o uczulenie się na swój stan zdrowia  przed samym wyjazdem. Na miejscu będziemy prosić Was o podpisanie dokumentu oświadczeń, min. „Oświadczenia o dobrym stanie zdrowia oraz zastosowaniu się do panujących obostrzeń”. Dokument do wglądu będzie dostępny do dla wszystkich chętnych, którzy zadeklarują chęć wzięcia udziału w wydarzeniu.

____________

KONTAKT

Pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować na adres [email protected] 

(w tytule maila prosimy wpisać: W stronę Źródła, Imię i Nazwisko).

Z miłością,

Nitya & team