Szczęście bez powodu - Odosobnienie medytacyjne z Nityą, 10 - 17 lipca 2022

“Duma trzyma nas z dala od Szczęścia. 

Aby w nie wejść, trzeba się pochylić.” ~ Nitya

Szczęście bez powodu - Odosobnienie medytacyjne z Nityą, 10 - 17 lipca 2022
10 lip 2022 15:00 17 lip 2022 12:00
ośrodek Tu i Teraz

Nowe Kawkowo
1830zł
Opłata za wydarzenie

Opis wydarzenia

Kochani!

Zapraszamy Was serdecznie na Odosobnienie z Nityą, które odbędzie się w ośrodku Tu i Teraz w małej miejscowości Nowe Kawkowo na Warmii, w terminie 10 - 17 lipca 2022 roku. W trakcie wspólnych Medytacji i Satsangów prowadzonych przez Nityę pozwolimy sobie aktywnie odpocząć.  Zregenerujemy się, odpoczniemy od umysłu i emocji,  zasilimy esencją naszej istoty.

Dzięki stałemu kontaktowi z nauczycielką, każdy uczestnik w trakcie wspólnych spotkań będzie miał okazję poruszyć ważne dla niej / dla niego kwestie i rozjaśnić swoje wątpliwości bądź obawy pochodzące z umysłu. W trakcie wspólnych medytacji, Nitya wskazuje na bezpośrednie przyczyny cierpienia psychologicznego objawiającego się w różnych formach. Pokazuje również, że każdy człowiek jest w stanie z nich samodzielnie zrezygnować. Odosobnienie w ciszy jest wspaniałą okazją, aby wyraźnie dostrzec to, co nam już nie służy i z czego możemy bezpiecznie zrezygnować. 

Oprócz medytacji budzącej nas do naszej istoty, przewidziane są również części programowe aktywizujące naszą cielesność. Takie elementy codziennych zajęć jak joga czy taniec uwalniający pozwolą uczestnikom zadbać o zdrowy ruch i możliwość swobodnego wyrażenia się fizycznie. 

 

~ ~ ~ 

“Rzeczywistość da Ci tyle, na ile jesteś w stanie ją przyjąć.” ~ Nitya

Nitya Patrycja Pruchnik spotyka się z ludźmi poszukującymi odpowiedzi na najważniejsze pytania, gotowych odkrywać prawdę o sobie, otwartych na to, by zgłębiać naturę rzeczywistości. Jej bezpośrednim nauczycielem jest Mooji. Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny. Na co dzień jest matką dwójki synów i prowadzi zwyczajne życie. W roli nauczycielki duchowej od 2014 roku gości w Polsce, jak i w innych miejscach na świecie. Bywa gościem festiwali muzycznych, oraz rozmaitych wydarzeń kulturalno-rozwojowych. Z przyjemnością udziela wywiadów oraz dzieli się swym przekazem różnorodnymi kanałami w mediach społecznościowych. Jest autorką dwóch książek: „Koniec wszystkich historii - Medytacje” wydanej w 2016 r., oraz „Oświecenie 24h na dobę - praktyki i kontemplacje na cały rok” opublikowanej w 2020 r. 

Czym jest Satsang ?

“Trzeźwieniem z urojeń naszego umysłu z projekcji i wyobrażeń.

Satsang to powrót do zwyczajności.” ~ Nitya

Więcej o Satsangu - https://nityameditation.org/satsang/

Więcej o Nityi - https://nityameditation.org/bio/

~ ~ ~

TERMIN 

10 - 17 lipca 2022

Odosobnienie rozpoczniemy w niedzielę wspólną kolacją o godz. 18:00. 

Prosimy o przyjazd na miejsce i zakwaterowanie między godziną 15:00 a 17:00.

Nie ma możliwości uczestniczenia w wybranych dniach wydarzenia. Przyjmujemy rezerwację jedynie na całość Odosobnienia. Odosobnienie zakończymy w niedzielę po Satsangu w godzinach wczesno-popołudniowych. Dokładny czas zakończenia będzie ogłoszony bliżej terminu wydarzenia. 

PROGRAM

Naszą wspólną eksplorację Jaźni wspomagać będą Satsangi, Medytacje w ciszy (silent sitting), Medytacje prowadzone oraz dodatkowe warsztaty pracy z ciałem sprzyjające procesowi budzenia się do swojej prawdziwej natury.

Szczegółowy program zostanie podany uczestnikom bliżej terminu wydarzenia.

MIEJSCE

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego “Tu i Teraz”.

Obiekt ten powstał z potrzeby stworzenia przestrzeni sprzyjającej odkrywaniu Wewnętrznej Drogi. Przestrzeni, która będzie inspirować, wspierać, umożliwiać rozwój osobisty i duchowy oraz twórcze spotkania z ciekawymi ludźmi (poprzez warsztaty, wykłady i festiwale). Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „TU I TERAZ” w Nowym Kawkowie to przepiękne, urokliwe miejsce położone wśród malowniczych warmińsko - mazurskich lasów i jezior, około 25 km od Olsztyna. Ośrodek  znajduje się z dala od wszelkich zabudowań na olbrzymiej 10 ha polanie, wśród pagórków porośniętych lasami. Cały teren leśno - łąkowy obejmuje 40 ha zamkniętej, prywatnej przestrzeni i jest znakomitym miejscem do spacerów i wycieczek (zarówno pieszych jak i rowerowych) oraz innych form aktywności. 

Do naszej dyspozycji będą pokoje dwu- trzy- lub czteroosobowe.. Przewidujemy również otworzyć przestrzeń wspólną na strychu dla tych, którzy chcieliby spać na materacu dzieląc przestrzeń z innymi. 

Więcej informacji o ośrodku można znaleźć na stronie głównej: 

https://tuiteraz.eu/pl/

Regulamin ośrodka dostępny jest w linku poniżej:

https://tuiteraz.eu/pl/osrodek/regulamin-osrodka WYŻYWIENIE

Pełne wyżywienie wegetariańskie - trzy posiłki dziennie, oferowane w formie szwedzkiego stołu.

Kuchnia łączy  różne  zasady gotowania - według 5 przemian,  ajurwedy,  medycyny chińskiej  oraz serwuje tradycyjne dania polskiej kuchni bezmięsnej. Posiłki spożywane są w dwóch jadalniach - domowej  oraz letniej zewnętrznej. W ramach pobytu oferowana jest  kawa, herbata i zioła. Oferowana kuchnia jest przyjazna weganom, jako że produkty nabiałowe nie będą mieszane z daniami warzywnymi.OPŁATY

Przez okres trzech tygodni od otwarcia zapisów, opłata programowa będzie pomniejszona o 300 zł. Zachęcamy do wczesnych rezerwacji. 

890 zł - opłata rejestracyjna dokonana do 8.04.2022 r.

1190 zł - opłata rejestracyjna dokonana od 9.04.2022 r.

+

Koszty pobytu opłacane u gospodarzy ośrodka Tu i Teraz  

(kwota będzie dostosowana do typu rezerwowanego pokoju/przestrzeni. 

Cena będzie wahać się od 940 zł do 1350 zł) REZERWACJA

UWAGA! NIE DYSPONUJEMY JUŻ WOLNYMI MIEJSCAMI NA TO WYDARZENIE. JEŚLI SOBIE ŻYCZYSZ, MOŻEMY WPISAĆ TWOJE NAZWISKO NA LISTĘ REZERWOWĄ. W TYM CELU PROSIMY O KONTAKT NA [email protected]

Liczba miejsc noclegowych w ośrodku “Tu i Teraz” jest ograniczona. O zarezerwowaniu miejsca na Odosobnienie będzie decydować kolejność dokonanych opłat rejestracyjnych. Jeśli dokonujesz zakupu na firmę, bardzo proszę o wpisanie numeru NIP. Jeśli dokonujesz opłaty jako osoba prywatna, proszę pozostawić to pole puste. 

Transakcja zakończona powodzeniem i wyświetlenie się komunikatu o prawidłowym dokonaniu płatności jest automatycznym potwierdzeniem znalezienia się na liście uczestników. Po dokonaniu zakupu otrzymasz też na podany adres e-mail wiadomość z informacją o zrealizowaniu Twojego zamówienia. 

Drugim i ostatnim krokiem w procesie rejestracji będzie dokonanie opłaty za zakwaterowanie i wyżywienie w ośrodku “Tu i Teraz”. Po uiszczeniu opłaty rejestracyjnej, należy skontaktować się z gospodarzami ośrodka, przedstawić im potwierdzenie rezerwacji w formie otrzymanego od nas maila i wybrać typ zakwaterowania z dostępnych opcji.

Jeśli na Twoją decyzję o wzięciu udziału w Odosobnieniu ma wpływać typ zakwaterowania, przed dokonaniem opłaty rejestracyjnej, proszę skontaktuj się z ośrodkiem celem potwierdzenia, że preferowany typ zakwaterowania jest nadal dostępny. Wszelkie prośby dotyczące zakwaterowania w pokoju z wybraną osobą w pokoju, specjalną dietą, wystawieniem faktury za koszty pobytu lub inne zapytania odnośnie zakwaterowania i wyżywienia, proszę kierować bezpośrednio do gospodarzy ośrodka “Tu i Teraz”.Po dokonaniu dwóch opłat (programowej i za pobyt), rezerwacja miejsca na Odosobnieniu zostanie oficjalnie potwierdzona mailowo. 

Kontakt z ośrodkiem: 

e-mail: [email protected]

telefon: +48 662 759 576>>> OPŁATY REJESTRACYJNEJ MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ <<<Warunki rezygnacji:

* Przy rezygnacji na miesiąc przed wydarzeniem (do 10 czerwca 2022) - zwrot połowy opłaty rejestracyjnej 

* Bez możliwości zwrotu zaliczki w przypadku rezygnacji na 2 tygodnie przed wydarzeniem (26. czerwca 2022)

* W przypadku konieczności anulowania udziału z powodu potwierdzonego COVID-19 lub innego nagłego wypadku z poważnym uszczerbkiem na zdrowiu, wpłaty zostaną zwrócone w 100%. Wszystkie losowe przypadki będą rozpatrywane indywidualnie. ~ ~ ~ 

Z powodu sytuacji w kraju dotyczącej COVID-19, będziemy prosić Was o uczulenie się na swój stan zdrowia  przed samym wyjazdem. Na miejscu będziemy prosić Was o podpisanie „Oświadczenia o dobrym stanie zdrowia oraz zastosowaniu się do panujących obostrzeń”. Dokument do wglądu będzie dostępny dla wszystkich, którzy deklarują chęć wzięcia udziału w wydarzeniu i możliwość potwierdzenia uczestnictwa poprzez wpłacenie zaliczki za zakwaterowanie.

~ ~ ~KONTAKT

Pytania prosimy kierować na adres [email protected] 

(W tytule maila prosimy wpisać: Szczęście bez powodu -  imię i nazwisko).

Z miłością,

Nitya & team

Z całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne! Bez niego nie moglibyśmy dalej tworzyć i publikować dobrej jakości filmów z Nityą, wydać audiobooka z medytacjami oraz organizować spotkań medytacyjnych dla większej grupy osób.