Stan Naturalny - Odosobnienie z Nityą, Dojo - Stara Wieś, 3 - 9 października 2022 r.

To jest archiwalne wydarzenie, nie ma możliwości zapisania.

“Zrozumienie i miłość są jednym. Ze zrozumienia przychodzi miłość.

Z miłości współczucie. Ze współczucia odpowiednia myśl, słowo i działanie.”  ~ Nitya

Stan Naturalny - Odosobnienie z Nityą, Dojo - Stara Wieś, 3 - 9 października 2022 r.
03 paź 2022 15:00 09 paź 2022 13:00
Europejskie Centrum Budo Dojo - Stara Wieś

97-570 Przedbórz
2915zł
Opłata za wydarzenie

Opis wydarzenia

Kochani! 

Zapraszamy Was serdecznie na Odosobnienie z Nityą, które odbędzie się w terminie 3 - 9 października 2022 r. Eksplorację naszej Jaźni już drugi raz w tym roku będziemy celebrować w Europejskim Centrum Budo Dojo - Starej Wsi. 

Zgromadzimy się aby przez cały tydzień kontemplować esencję naszej istoty. Aby przypominać sobie najprostszy sposób na przywrócenie równowagi i zdrowego balansu do swojego życia. Część medytacji prowadzonych pozwoli się każdemu rozluźnić i odprężyć napięcia w ciele i umyśle. Część swobodnej rozmowy z Nityą w trakcie Satsangu może być wykorzystana na rozwianie wątpliwości i wyjaśnienie niezrozumiałych, nurtujących kwestii w temacie przebudzenia. Dodatkowe warsztaty ruchowe i inne aktywności programowe będą ożywiać nasze ciała oraz wspierać w śmiałym wyrażaniu swej naturalności. 

Prowadzeni słowami Nityi, będziemy odkrywać to, co jest wspólne nam wszystkim bez względu na płeć, narodowość, wiek lub status społeczny. Razem będziemy oddawać się temu, co nie zna podziałów i rozróżnień, temu co przyjmuje każdy zastany obraz rzeczywistości z otwartością i pełnym przyjęciem. Esencją przekazu non-duality jest trwanie w podstawie swego istnienia, nie uleganie pokusom umysłu i czerpanie naturalnej, bezwysiłkowej radości z każdego kolejnego doświadczenia.

Poniżej prezentujemy video-relację z Odosobnienia w Dojo z 2021 roku:

 

>>> REJESTRACJI NA WYDARZENIE MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ <<<Jeśli nie jesteś w stanie uczestniczyć w wydarzeniu na żywo, zapraszamy Cię do  obejrzenia relacji z przeszłych Odosobnień z Nityą w formie online. >>> KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SERIĘ MEDYTACJI ONLINE <<<~ ~ ~

“Ilość cierpienia jakiego doświadczamy mierzy się stopniem przywiązania do tego, w co wierzymy.” ~ NityaNitya jest przebudzonym nauczycielem non-duality, autorką książek na temat oświecenia i medytacji. Od 10 lat dzieli się rozpoznaniem z ludźmi na całym świecie. Nie jest typowym, tradycyjnym nauczycielem ani guru.  Odpowiada na wewnętrzne wołanie poszukujących dzieląc się – według niej – największą tajemnicą ludzkiego życia. Podczas odosobnień medytacyjnych, wykładów oraz satsangów (“Satsang” z sanskrytu - “obcowanie z Prawdą”) wskazuje na to to czym jesteśmy w istocie. Dzieli się szerszą, pozaindywidualną perspektywą i pokazuje to, co jest wspólne wszystkim ludziom, bez względu na uwarunkowania i status społeczny. Dociera do serc tych, którzy gotowi są zakończyć poszukiwania duchowe, pragną zaznać spokoju oraz poznać samego siebie. Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny. 

Czym jest Satsang ?

“Trzeźwieniem z urojeń naszego umysłu z projekcji i wyobrażeń.

Satsang to powrót do zwyczajności.”  ~ Nitya

Więcej o Satsangu - https://nityameditation.org/satsang/

Więcej o Nityi - https://nityameditation.org/bio/

~ ~ ~TERMIN

3 - 9 października 2022 r. 

Odosobnienie rozpoczniemy w poniedziałek wspólną kolacją o godz. 18:00. 

Prosimy o przyjazd na miejsce i zakwaterowanie między godziną 15:00 a 17:00.

Odosobnienie zakończymy w niedzielę po Satsangu w godzinach wczesno-popołudniowych.

Dokładny czas zakończenia będzie ogłoszony bliżej terminu wydarzenia.

Nie ma możliwości uczestniczenia w wybranych dniach wydarzenia.

Przyjmujemy rezerwację jedynie na całość Odosobnienia.PROGRAM

Naszą wspólną eksplorację Jaźni wspomagać będą Satsangi, Medytacje w ciszy (silent sitting), Medytacje prowadzone oraz dodatkowe warsztaty pracy z ciałem sprzyjające procesowi budzenia się do swojej prawdziwej natury.

Szczegółowy program zostanie podany uczestnikom bliżej terminu wydarzenia.MIEJSCE

Europejskie Centrum Budo – Dojo Stara Wieś

Jest to unikatowy na skalę światową obiekt zrealizowany zgodnie z kanonami architektury japońskiej w polskim krajobrazie. Jest największym na świecie ośrodkiem przeznaczonym do specjalistycznego treningu dalekowschodnich sztuk i sportów walki.

Miejscem zakwaterowania są domy w japońskim stylu z pokojami dwuosobowymi. Standardowo są one wyposażone w specjalistyczne materace do spania - futony. Wszystkie łóżka w pokojach są niskie, leżące na miękkiej podłodze, wygodne i zdrowe dla kręgosłupa. Domki posiadają kominek, aneks kuchenny z lodówką oraz czajnikiem i naczyniami, w tym kubkami.

Więcej o miejscu dowiesz się tutaj:

https://dojo-starawies.pl/WYŻYWIENIE

Pełne wyżywienie wegetariańskie - trzy posiłki dziennie, oferowane w formie szwedzkiego stołu oraz dań serwowanych z bufetu.OPŁATY

1000 zł - opłata rejestracyjna dokonana przez stronę internetową

400 zł - opłata programowa dokonana na miejscu w gotówce podczas meldowania

+

1515 zł - opłata za zakwaterowanie i wyżywienie w ośrodku DojoREGULAMIN

Biorąc udział w Odosobnieniu z Nityą oświadczasz, że zapoznałaś / zapoznałeś się z treścią Regulaminu i akceptujesz jego postanowienia.

Treść Regulaminu dostępna jest tutaj - https://nityameditation.org/regulamin-wydarzen/REZERWACJA

Liczba miejsc noclegowych w ośrodku Dojo jest ograniczona. O zarezerwowaniu miejsca na Odosobnienie będzie decydować kolejność wpłat zaliczek. Warunkiem rezerwacji miejsca jest opłacenie opłaty programowej. Transakcja zakończona powodzeniem i wyświetlenie się komunikatu o prawdiłowym dokonaniu płatności jest automatycznym potwierdzeniem znalezienia się na liście uczestników. 

Uwaga! 

Wszelkie prośby dotyczące zakwaterowania w pokoju z wybraną osobą w pokoju, specjalną dietą, wystawieniem faktury lub inne zapytania proszę wpisać w uwagach przy dokonywaniu opłaty rejestracyjnej. W  ten sposób znacznie łatwiej jest nam uporządkować i spełnić poszczególne prośby. 

Ze względu na bardzo ograniczoną ilość pokoi jednoosobowych, będą do nich kwaterowane osoby tylko ze szczególnymi przypadłościami i wyraźną potrzebą na pobyt w takim pokoju. Proszę nie kierować próśb o takie zakwaterowanie jeśli miałaby być podyktowana wyłącznie większą wygodą mieszkania samodzielnie.>>> REJESTRACJI NA WYDARZENIE MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ <<<Drugim krokiem w procesie rejestracji będzie dokonanie wpłaty za zakwaterowanie i wyżywienie. Osoby, które uiszczą opłatę programową z powodzeniem proszone są o kontakt na adres [email protected] w celu uzyskania danych do dokonania końcowej opłaty.Warunki rezygnacji:

* Przy rezygnacji na miesiąc przed wydarzeniem (3. września 2022 r.) zwrot połowy zaliczki

* Bez możliwości zwrotu zaliczki w przypadku rezygnacji na 2 tygodnie przed wydarzeniem (19. września 2022 r.)

* W przypadku konieczności anulowania udziału z powodu potwierdzonego COVID-19 lub innego nagłego wypadku z poważnym uszczerbkiem na zdrowiu wpłaty zostaną zwrócone w 100%~ ~ ~ 

Na miejscu będziemy prosić Was o podpisanie zestawu oświadczeń. Dokument do wglądu będzie dostępny dla wszystkich, którzy zadeklarują chęć wzięcia udziału w wydarzeniu i możliwość potwierdzenia uczestnictwa poprzez wpłacenie zaliczki za zakwaterowanie.

~ ~ ~KONTAKT

Pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować na adres [email protected] 

(W tytule maila prosimy wpisać: Stan Naturalny,  imię i nazwisko).

Z miłością,

Nitya & team

Z całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne! Bez niego nie moglibyśmy dalej tworzyć i publikować dobrej jakości filmów z Nityą, wydać audiobooka z medytacjami oraz organizować spotkań medytacyjnych dla większej grupy osób.