Spotkanie i medytacja w Szczecinie

Spotkanie i medytacja w Szczecinie
23 wrz 2023 14:30 24 wrz 2023 14:30
Szkoła Jogi Jurka Jaguckiego
ul. Księcia Bogusława X 3 3
70-440 Szczecin

Opis wydarzenia

Poszukujesz w życiowym tańcu miłości, wolności i błogostanu, lecz ich subtelne rytmy ukrywają się przed Tobą? Spotkanie z Nityą ukaże Ci, że owe cechy już odzwierciedlają się w Twoim wnętrzu, a Ty osobiście doświadczysz istoty swojego bytu.
Nitya Patrycja Pruchnik wędruje między sercami ludzi, którzy szukają odpowiedzi na życiowe zagadki, pragnących odkryć prawdę o swoim wnętrzu. Spotkanie z Nityą to koniec Twoich poszukiwań.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, nie jest wymagane doświadczenie w medytacji, ani konkretna wiedza. Spotkanie ma na celu odkrycie pierwiastka wspólnego dla wszystkich, niezależnie od płci, narodowości, wieku czy pozycji społecznej. Przez dwa dni będziesz mieć okazję zgłębić tajemnicę nierozdzielności i zastanowić się, czy pragniesz kontynuować pielęgnowanie tej duchowej drogi w codzienności. Wszystko to w spokoju, z otwartym umysłem na to co przyniesie przyszłość.

>>Bilet na wydarzenie dostępny jest tutaj<<


KIEDY:

23 - 24 września 2023 r. 

Uwaga! Na pół godziny przed rozpoczęciem pierwszego Satsangu zostanie włączona nastrojowa, relaksująca muzyka. Zapraszamy Cię do pojawienia się najpóźniej na 15 min przed spotkaniem. To będzie również czas spokojne znalezienie sobie wygodnego miejsca na sali i wyciszenie się przed spotkaniem z Nityą. 

GDZIE:

Szkoła Jogi Jurka Jaguckiego
ul. Księcia Bogusława X  3 (III piętro)
70-440 Szczecin

Uwaga! Studio dysponuje ograniczoną ilością krzeseł oraz poduszek medytacyjnych. Gorąco zachęcamy Cię do przyniesienia ze sobą swojej poduszki medytacyjnej lub innego wygodnego siedziska. Dla osób, które nie przyniosą ze sobą poduszki będzie do dyspozycji miejsce na macie rozłożonej na podłodze. 

PLAN WYDARZENIA:


Sobota, 23 września:
Medytacja: godz. 14:30 - 15:30
Satsang: 16:30-18:00

Niedziela, 24 września:
Medytacja: 10:00 - 11:00
Satsang: 12:00 - 13:30

W przerwie pomiędzy sesjami będzie można pozostać w sali, w której będzie włączona muzyka. Będzie też możliwość wyjść na zewnątrz, by odświeżyć się przed kolejną sesją.


OPŁATY:
400 zł - pełny koszt czterech spotkań 

Nie ma możliwości uczestniczenia w wybranych częściach wydarzenia.
Przyjmujemy rezerwację jedynie na wszystkie cztery spotkania.

REZERWACJA:

Liczba miejsc na Satsangu jest ograniczona. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie całej kwoty - w wysokości 400 zł. O zarezerwowaniu miejsca będzie decydować kolejność wpłat.

Jeśli dokonujesz zakupu na firmę, bardzo proszę o wpisanie numeru NIP w odpowiedniej rubryce. Jeśli dokonujesz opłaty jako osoba prywatna, proszę pozostaw to pole puste. Transakcja zakończona powodzeniem i wyświetlenie się komunikatu o prawidłowym dokonaniu płatności jest automatycznym potwierdzeniem znalezienia się na liście uczestników. Drogą mailową zostanie również wysłane potwierdzenie.

>>Bilet na wydarzenie dostępny jest tutaj<<

Z całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne! Bez niego nie moglibyśmy dalej tworzyć i publikować dobrej jakości filmów z Nityą, wydać audiobooka z medytacjami oraz organizować spotkań medytacyjnych dla większej grupy osób.