Siła Spokoju – Pięć spotkań z cyklu „Czas Przebudzeń“, 09-11.12.2022

“Wszystkie pragnienia opierają się na obietnicy szczęścia, które kiedyś nastąpi. Oświecenie to zrozumienie, że nie ma nic do osiągnięcia i nic do stracenia.” ~ Nitya

Siła Spokoju – Pięć spotkań z cyklu „Czas Przebudzeń“, 09-11.12.2022
09 gru 2022 19:00 11 gru 2022 20:30
Platforma ZOOM

Opis wydarzenia

 

Zapraszamy Was na kolejny Satsang online z cyklu “Czas Przebudzeń”, który odbędzie się w dniach 09-11.12.2022. Wspólnie zatrzymamy się w niedualności,  by uświadomić sobie podstawę naszego Istnienia. Zarówno w trakcie medytacji prowadzonych przez Nityę,  jak satsangu, czyli czasu poświęconego na zadawanie pytań, będziemy badać i kontemplować naszą pierwotną, niepodzieloną naturę. W niej będziemy odnajdywać jakości piękna, dobra, siły i spokoju.

Nasze spotkanie będzie niosło ze sobą motyw podsumowań i pożegnań, które wpisane są w grudniową aurę. Pochylimy się nad przemijalnością zarówno trudów jak i piękna, robiąc miejsce na nowe.

Bezpośredni kontakt z esencją tego, czym jesteśmy, to wspaniały podarunek, jakim każdy z nas może obdarzyć bezpośrednio siebie oraz swoich bliskich. Poprzez rozpoznawanie wewnętrznej ciszy, możemy łatwiej porzucać niepewności, lęki i zmartwienia z poziomu umysłu. Dzięki praktyce medytacji będziemy wzmacniać się, zaczniemy dostrzegać w swoim życiu sens równowagi, stabilności i poczucie stałego bezpieczeństwa.>>>>> TUTAJ MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA WYDARZENIE <<<<<Nie musisz angażować dużej kwoty, aby doświadczyć tej kolektywnej przestrzeni Spokoju. Inwestycja w wysokości 333 zł stanowi dziesięciokrotnie mniejszy wkład w stosunku do organizowanych w ciągu roku Odosobnień. To niezwykła możliwość, by rozpocząć swoją podróż z Niedualnością. Okazja do tego by naprawdę odpocząć, zrzucić z siebie niepotrzebny stres i obawy.

Spotkania “Siła Spokoju” odbędą się na platformie ZOOM, do której dostęp dostaniesz na kilka dni przed wydarzeniem. Nagrania dostępne będą przez trzy miesiące po spotkaniu.

Odpowiadając na Wasze prośby, zdecydowaliśmy się przedłużyć ten wspólny czas, dlatego w sobotę i niedzielę spotkamy się dwa razy.

Piątek 09.12. godz. 19:00-20:30 - Satsang

Sobota 10.12 godz. 10:00-11:00 - Medytacja
Sobota 10.12 godz. 19:00-20:30 - Satsang

Niedziela 11.12 godz. 10:00-11:00 - Medytacja
Niedziela 11.12 godz. 19:00-20:30 - Satsang

Oprócz tej żywej przestrzeni, otrzymasz od nas Medytację w postaci nagrania .mp3, która wspierać Cię będzie w kolejnych krokach.

Spotkajmy się w Miejscu, w którym wszystko jest jak być powinno, w Otwartości, która nie potrzebuje dogmatu, religii, polityki ani innej teorii. W pełnym poszanowaniu Przemijalności, której akceptacja, pozwala nam zaprosić “nowe”.

***Jeśli bardzo chciałbyś wziąć udział w wydarzeniu a nie masz na to środków finansowych napisz do nas maila: [email protected]

~ ~ ~ 

Nitya Patrycja Pruchnik spotyka się z ludźmi poszukującymi odpowiedzi na najważniejsze pytania, gotowych odkrywać prawdę o sobie, otwartych na to, by zgłębiać naturę rzeczywistości. Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny. Na co dzień jest matką dwójki synów i prowadzi zwyczajne życie. W roli nauczycielki duchowej od 2014 roku gości w Polsce, jak i w innych miejscach na świecie. Bywa gościem festiwali muzycznych, oraz rozmaitych wydarzeń kulturalno-rozwojowych. Z przyjemnością udziela wywiadów oraz dzieli się swym przekazem różnorodnymi kanałami w mediach społecznościowych. Jest autorką dwóch książek: „Koniec wszystkich historii - Medytacje” wydanej w 2016 r., oraz „Oświecenie 24h na dobę - praktyki i kontemplacje na cały rok” opublikowanej w 2020 r. 

Więcej o Nityi - https://nityameditation.org/bio/

~ ~ ~

REGULAMIN

Biorąc udział w wydarzeniu z Nityą oświadczasz, że zapoznałaś / zapoznałeś się z treścią Regulaminu i akceptujesz jego postanowienia.

Treść Regulaminu dostępna jest tutaj - https://nityameditation.org/regulamin-wydarzen/

WARUNKI REZYGNACJI

Ze względu na to, że spotkania przyjmą formę wirtualną, która pozwala uczestniczyć w wydarzeniu bez wychodzenia z domu, oraz nie wyklucza uczestnictwa nawet w przypadku pogorszenia stanu zdrowia osób biorących w nich udział, nie będziemy realizować zwrotów dokonanych opłat rejestracyjnych. Prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów.  

KONTAKT

Pytania prosimy kierować na adres [email protected] 
(W tytule maila prosimy wpisać: Siła Spokoju,  imię i nazwisko).

Z miłością,

Nitya & team

Z całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne! Bez niego nie moglibyśmy dalej tworzyć i publikować dobrej jakości filmów z Nityą, wydać audiobooka z medytacjami oraz organizować spotkań medytacyjnych dla większej grupy osób.