Sesja indywidualna

Indywidualne sesje online z Nityą skierowane są do szczerych poszukiwaczy, którzy mają gotowość i pragnienie poznania siebie oraz do tych, którzy chcą ustabilizować swoje rozpoznanie. To rzadka możliwość, w której Nitya pomaga wejrzeć poza umysł, przyjrzeć się uwarunkowaniom w kameralnej atmosferze. 

Sesja indywidualna
(not set) 01:00 (not set) 01:00
online

500zł
Opłata za wydarzenie

Opis wydarzenia

Nitya prowadzi przeważnie Satsangi oraz medytacje grupowe. Jest to według niej najbardziej efektywny sposób pracy, którym dzieli się z pasją na przestrzeni ostatnich 8 lat. W tym czasie dostawała wiele zapytań dotyczących sesji indywidualnych. Wówczas zazwyczaj przekierowywała poszukujących na odosobnienia i spotkania grupowe, które według niej są najskuteczniejsze.

Od niedawna zaczęła dzielić się przebudzoną perspektywą również podczas indywidualnych sesji online. To rzadka możliwość, w której Nitya pomaga wejrzeć poza umysł, przyjrzeć się uwarunkowaniom w kameralnej atmosferze. 

Sesje online skierowane są do szczerych poszukiwaczy, którzy mają gotowość i pragnienie poznania siebie oraz do tych, którzy chcą ustabilizować swoje rozpoznanie.

Spotkania z Nityą nie są sesjami terapeutycznymi. Ich celem jest klarowność widzenia, budzenie się do pozaindywidualnej perspektywy. 

Jedna sesja trwa około 60 minut.

1 sesja - 500 pln. 

Aby zarezerwować swoją sesję indywidualną z Nityą wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy:

Formularz zapisu

Opłata za wydarzenie 500zł

Dodaj plik