Satsang i Medytacja z Nityą we Wrocławiu, 28-29 maja 2022 r.

To jest archiwalne wydarzenie, nie ma możliwości zapisania.

“Ciemności się nie zwalcza, lecz oświetla.

Podobnie z tym, co trudne…

Zamiast walczyć z trudnością, oświetl ją Świadomością.”

Satsang i Medytacja z Nityą we Wrocławiu, 28-29 maja 2022 r.
28 maj 2022 13:30 29 maj 2022 11:00
Szkoła Jogi Namaste
ul. Podwale 37/38
50-040 Wrocław
300zł
Opłata za wydarzenie

Opis wydarzenia

Kochani,

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Nityą, które odbędzie się 28 - 29 maja w szkole Jogi Namaste w centrum Wrocławia. Cykl spotkań z Nityą będzie odkrywaniem tego, co wieczne, wolne i jednocześnie wspólne nam wszystkim. Będziemy rozpoznawać i przypominać sobie nieskończony aspekt naszej istoty, który jest fundamentem każdego kolejnego doświadczenia. Rozgonimy chmury wątpliwości, oporów i niechęci pochodzących z umysłu. Odpuścimy  wszystkiemu, co może przesłaniać pełnię dostatku i szczęścia tu i teraz. Otworzymy się na klarowne widzenie rzeczy takimi, jakie są - po prostu.

Słowami Nitya będzie naprowadzać słuchaczy na źródło wszelkich doświadczeń. Zachęci do postawienia sobie ważnych pytań dotyczących swojej tożsamości oraz zaprosi do odnalezienia na nie odpowiedzi w swoim bezpośrednim doświadczeniu danej chwili. W ciszy i skupieniu każdy będzie miał możliwość spojrzeć na siebie i całe swoje życie z perspektywy wykraczającej poza poziom ego. Każdy uczestnik będzie miał możliwość rozpoznać, że w swej podstawie jest właśnie tą przestrzenią, a nie chwilowym uwarunkowaniem ciała i umysłu. 

Przewidywany jest czas na zadawanie pytań lub dzielenie się swoim doświadczeniem z innymi. Dzięki spotkaniu każdy uczestnik będzie bogatszy o lepsze rozumienie tego, czym jest w swej istocie. Klarowne rozpoznanie i żywe doświadczenie tego, czym się jest naprawdę, rozbudza chęć aktywnego, współczującego życia pełnego odwagi i entuzjazmu. Dostarcza poczucia spokoju, zrozumienia, pełnej akceptacji i przyjęcia. >>> REJESTRACJI NA WYDARZENIE MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ <<<Jeśli nie jesteś w stanie uczestniczyć w wydarzeniu na żywo, zapraszamy Cię do zapisania się na odbycie Odosobnienia z Nityą w formie online. >>> KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SERIĘ MEDYTACJI ONLINE <<<~ ~ ~

“Emocje, które czujesz i myśli które masz, są tak samo Twoje jak każdy dźwięk, który słyszysz. Nie módl się do nich. Nie stawiaj im pomników” ~ Nitya 

Nitya jest przebudzonym nauczycielem non-duality, autorką książek na temat oświecenia i medytacji. Od 10 lat dzieli się rozpoznaniem z ludźmi na całym świecie. Nie jest typowym, tradycyjnym nauczycielem ani guru.  Odpowiada na wewnętrzne wołanie poszukujących dzieląc się – według niej – największą tajemnicą ludzkiego życia. Podczas odosobnień medytacyjnych, wykładów oraz satsangów (“Satsang” z sanskrytu - “obcowanie z Prawdą”) wskazuje na to to czym jesteśmy w istocie. Dzieli się szerszą, pozaindywidualną perspektywą i pokazuje to, co jest wspólne wszystkim ludziom, bez względu na uwarunkowania i status społeczny. Dociera do serc tych, którzy gotowi są zakończyć poszukiwania duchowe, pragną zaznać spokoju oraz poznać samego siebie. Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny. 

Czym jest Satsang ?

“Trzeźwieniem z urojeń naszego umysłu z projekcji i wyobrażeń.

Satsang to powrót do zwyczajności.”  ~ Nitya

Więcej o Satsangu - https://nityameditation.org/satsang/

Więcej o Nityi - https://nityameditation.org/bio/

~ ~ ~TERMIN

28 - 29 maja 2022 r. 

Uwaga! Na pół godziny przed rozpoczęciem pierwszego Satsangu zostanie włączona nastrojowa, relaksująca muzyka. Zapraszamy Was do pojawienia się w sali nawet na 45 minut przed rozpoczęciem spotkania, a najpóźniej na 15 min przed nim. Tych kilka kwadransów będzie odpowiednim czasem na spokojne znalezienie sobie wygodnego miejsca w sali i wyciszenie się przed spotkaniem z Nityą. 

Godziny spotkań są podane poniżej:

Sobota 28. maja:

1. spotkanie - godz. 13:30 - 15:00 

2. spotkanie - godz. 16:00 - 17:30

Niedziela 29. maja:

3. spotkanie - godz. 11:00 - 13:00

 

MIEJSCE

Satsang odbędzie się w sali warsztatowej Szkoły Jogi Namaste.

Sala jest wyposażona w krzesła, koce oraz wałki do jogi, które będą służyć za siedziska dla uczestników. 

Adres: Podwale 37/38, 50-040 Wrocław

Więcej o miejscu spotkań możesz przeczytać na stronie głównej:

https://www.joganamaste.plOPŁATY

270 zł - przy rejestracji na wydarzenie do 13.05.2022 r.

300 zł - przy rejestracji na wydarzenie od 14.05.2022 r.

Nie ma możliwości uczestniczenia w wybranych częściach wydarzenia.

Przyjmujemy rezerwację jedynie na wszystkie trzy spotkania.REZERWACJA

Liczba miejsc na Satsangu jest ściśle ograniczona. Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie opłaty rejestracyjnej.

Jeśli dokonujesz zakupu na firmę, bardzo proszę o wpisanie numeru NIP w odpowiedniej rubryce. Jeśli dokonujesz opłaty jako osoba prywatna, proszę pozostaw to pole puste. Transakcja zakończona powodzeniem i wyświetlenie się komunikatu o prawidłowym dokonaniu płatności jest automatycznym potwierdzeniem znalezienia się na liście uczestników.

Drogą mailową zostanie również wysłane potwierdzenie a w późniejszym terminie bilet wstępu na wydarzenie. Bardzo prosimy o zachowanie tego biletu wstępu i dostarczenie go nam w formie wydrukowanej na papierze lub przedstawienie przy wejściu na swoim urządzeniu mobilnym w wersji elektronicznej. >>> REJESTRACJI NA WYDARZENIE MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ <<<Warunki rezygnacji:

* Bez możliwości zwrotu w przypadku rezygnacji na 2 tygodnie przed wydarzeniem (od 14. maja 2022r. )

* W przypadku konieczności anulowania udziału z powodu potwierdzonego COVID-19 lub innego nagłego wypadku z poważnym uszczerbkiem na zdrowiu wpłaty zostaną zwrócone w 100%. Wszystkie losowe przypadki będą rozpatrywane indywidualnie.REGULAMIN

Biorąc udział w Odosobnieniu z Nityą oświadczasz, że zapoznałaś / zapoznałeś się z treścią Regulaminu i akceptujesz jego postanowienia.

Treść Regulaminu dostępna jest tutaj - https://nityameditation.org/regulamin-wydarzen/

~ ~ ~

Na miejscu będziemy prosić Was o podpisanie zestawu oświadczeń. Dokument do wglądu będzie dostępny dla wszystkich, którzy zdeklarują chęć wzięcia udziału w wydarzeniu poprzez wpłacenie opłaty rejestracyjnej.
KONTAKT

Pytania prosimy kierować na adres [email protected] 

(W tytule maila prosimy wpisać: Satsang we Wrocławiu,  imię i nazwisko).

Z miłością,

Nitya & Team

Z całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne! Bez niego nie moglibyśmy dalej tworzyć i publikować dobrej jakości filmów z Nityą, wydać audiobooka z medytacjami oraz organizować spotkań medytacyjnych dla większej grupy osób.