Radość ze Źródła - Sylwestrowy reset umysłu z Nityą 28.12.2022 - 01.01.2023

“Żyj, baw się i działaj a Twoja uwaga niech przebywa w ciszy.

I niczym się nie martw, bo świadomości uszkodzić nie można.” ~ Nitya

Radość ze Źródła - Sylwestrowy reset umysłu z Nityą 28.12.2022 - 01.01.2023
28 gru 2022 15:00 01 sty 2023 13:00
Fundacja Europejskie Centrum Budo Dojo Stara Wieś
Stara Wieś 1
97-570 Przedbórz
2340zł
Opłata za wydarzenie

Opis wydarzenia

🇬🇧 ENGLISH VERSION BELOW ⤵️

Kochani! 

Zapraszamy Was gorąco na sylwestrowe spotkanie z Nityą, które odbędzie się w terminie 28 grudnia - 1 stycznia 2023 r. Wspólnie pożegnamy stary rok a razem z nim wszystko to, co nam nie służyło i nie pozwalało zdrowo wzrastać. Otworzymy się na wszystko to, co dobre życie ma nam do zaoferowania w nadchodzącym czasie. Na czystą radość przeżywania danej chwili w pełni, na chęć odważnego poznawania siebie i innych, na bycie w zgodzie z tym, co jest z natury dobre i piękne. Celebracja tego szczególnego czasu odbędzie się w Europejskim Centrum Budo Dojo - Starej Wsi. Otoczenie zielonych, bujnych lasów Przedborskiego Parku Krajobrazowego otulą nas swoją cichą mądrością i stworzą wspaniałe warunki do zanurzenia się w medytacji i przepływie na 4 kolejne dni. 

Prowadzeni słowami Nityi będziemy dogłębnie badać przemijalną naturę zjawisk i potwierdzać nienaruszalną przestrzeń obecności, dzięki której wszystkie zjawiska mają możliwość zaistnieć. Będziemy odkrywać niedualność i zachwyt łącząc się z wewnętrznym pięknem. Dzięki zadawanym pytaniom i słyszanym odpowiedziom przeniesiemy nasze skupienie z chwilowych doznań na to, co w nas spokojne i nienaruszalne. Spotkania z Nityą to wspaniała możliwość, by rozgonić niespokojne chmury wątpliwości pochodzących z umysłu i odnaleźć się w przestrzeni wolnej od jakichkolwiek urazów, oporów i niechęci. Dzięki niezwykle silnej energii grupowej, będziemy w stanie w bezpiecznych warunkach łagodnie opadać do naszej esencji i z niej doznawać ukojenia i poczucia bezpieczeństwa. 

Nie zapominajmy jednak, że czas sylwestrowy to przede wszystkim okazja do wesołego świętowania! Damy więc upust swoim emocjom i nie raz pozwolimy się zabrać w zmysłową podróż przy muzyce. Oprócz medytacji w ciszy, możecie spodziewać się wielu okazji do wytańczenia i wybawienia się z innymi. Na noc sylwestrową zaplanowaliśmy DJ set Goorala, który zapewni solidną dawkę pozytywnych, dynamicznych wrażeń. Wspólnie wzniesiemy toast na specjalnej ceremonii kakao. Na odosobnieniu noworocznym doświadczycie więc wszystkiego: ciszy i uspokojenia umysłu w trakcie medytacji prowadzonych, możliwości lepszego poznania swojego ciała na zajęciach ruchowych, oraz wspaniałej zabawy przy muzyce. 

 >>> OPŁATY REJESTRACYJNEJ MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ <<<   

~ ~ ~ 

“Wszystkie pragnienia opierają się na obietnicy szczęścia, które kiedyś nastąpi.

Oświecenie to zrozumienie, że nie ma nic do osiągnięcia i nic do stracenia.” ~ Nitya

Nitya Patrycja Pruchnik spotyka się z ludźmi poszukującymi odpowiedzi na najważniejsze pytania, gotowych odkrywać prawdę o sobie, otwartych na to, by zgłębiać naturę rzeczywistości. Jej bezpośrednim nauczycielem jest Mooji. Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny. Na co dzień jest matką dwójki synów i prowadzi zwyczajne życie. W roli nauczycielki duchowej od 2014 roku gości w Polsce, jak i w innych miejscach na świecie. Bywa gościem festiwali muzycznych, oraz rozmaitych wydarzeń kulturalno-rozwojowych. Z przyjemnością udziela wywiadów oraz dzieli się swym przekazem różnorodnymi kanałami w mediach społecznościowych. Jest autorką dwóch książek: „Koniec wszystkich historii - Medytacje” wydanej w 2016 r., oraz „Oświecenie 24h na dobę - praktyki i kontemplacje na cały rok” opublikowanej w 2020 r. 

Więcej o Nityi - https://nityameditation.org/bio/

~ ~ ~TERMIN

28 grudnia 2022 - 1 stycznia 2023

Spotkanie rozpoczniemy we środę wspólną kolacją o godz. 18:00. 

Prosimy o przyjazd na miejsce i zakwaterowanie między godziną 15:00 a 17:00.

Zakończymy w niedzielę po południu.

Nie ma możliwości uczestniczenia w wybranych dniach wydarzenia.

Przyjmujemy rezerwację jedynie na całość Odosobnienia.MIEJSCE

Europejskie Centrum Budo – Dojo Stara Wieś

Jest to unikatowy na skalę światową obiekt zrealizowany zgodnie z kanonami architektury japońskiej w polskim krajobrazie. Jest największym na świecie ośrodkiem przeznaczonym do specjalistycznego treningu dalekowschodnich sztuk i sportów walki.

Miejscem zakwaterowania są domy w japońskim stylu z pokojami dwuosobowymi. Standardowo są one wyposażone w specjalistyczne materace do spania - futony. Wszystkie łóżka w pokojach są niskie, leżące na miękkiej podłodze, wygodne i zdrowe dla kręgosłupa. Domki posiadają łącze internetowe, kominek, aneks kuchenny z lodówką oraz czajnikiem i naczyniami, w tym kubkami.

Więcej o miejscu dowiesz się tutaj:

https://dojo-starawies.pl/WYŻYWIENIE

Pełne wyżywienie wegetariańskie - trzy posiłki dziennie, oferowane w formie

szwedzkiego stołu oraz dań serwowanych z bufetu.OPŁATY

Przez okres trzech tygodni od otwarcia zapisów, opłata programowa będzie pomniejszona o 400 zł. Będzie to ostatnie Spotkanie z Nityą przed planowaną przerwą zimową. Zachęcamy do wczesnych rezerwacji.

 1300 zł - opłata programowa

+

1040 zł - koszty zakwaterowania i wyżywienia w ośrodku DojoREGULAMIN

Biorąc udział w Odosobnieniu z Nityą oświadczasz, że zapoznałaś / zapoznałeś się z treścią Regulaminu i akceptujesz jego postanowienia.

Treść Regulaminu dostępna jest tutaj - https://nityameditation.org/regulamin-wydarzen/REZERWACJA

Liczba miejsc noclegowych w ośrodku Dojo jest ograniczona. O zarezerwowaniu miejsca na Odosobnienie będzie decydować kolejność wpłat zaliczek. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie opłaty rejestracyjnej. Jeśli dokonujesz zakupu na firmę, bardzo proszę o wpisanie numeru NIP. Jeśli dokonujesz opłaty jako osoba prywatna, proszę pozostawić to pole puste. Transakcja zakończona powodzeniem i wyświetlenie się komunikatu o prawidłowym dokonaniu płatności jest automatycznym potwierdzeniem znalezienia się na liście uczestników. Drogą mailową zostanie również wysłane potwierdzenie. Uwaga! 

Wszelkie prośby dotyczące zakwaterowania w pokoju z wybraną osobą w pokoju, specjalną dietą, wystawieniem faktury lub inne zapytania proszę wpisać w uwagach przy dokonywaniu opłaty rejestracyjnej. W  ten sposób znacznie łatwiej jest nam uporządkować i spełnić poszczególne prośby. Jeśli te informacje się tam nie pojawią, nie będziemy w stanie zagwarantować, że uda nam się spełnić prośby dostarczone do nas później. 

Ze względu na bardzo ograniczoną ilość pokoi jednoosobowych, będą do nich kwaterowane osoby tylko ze szczególnymi przypadłościami i wyraźną potrzebą na pobyt w takim pokoju. Proszę nie kierować próśb o takie zakwaterowanie jeśli miałaby być podyktowana wyłącznie większą wygodą mieszkania samodzielnie.>>> OPŁATY REJESTRACYJNEJ MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ <<<Drugim krokiem w procesie rejestracji będzie dokonanie wpłaty za zakwaterowanie i wyżywienie. Osoby, które uiszczą opłatę programową z powodzeniem otrzymają mailowo dane do zrealizowania tej płatności. Istnieje również możliwość opłacenia kosztów zakwaterowania i wyżywienia w gotówce, w dniu przyjazdu do ośrodka. 

Uwaga! 

Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę za koszty pobytu, należy w dniu dokonania tej opłaty dostarczyć potrzebne informacje (dane firmy z numerem NIP, oraz kto dokonał wpłaty) na adres Fundacji: [email protected]

W terminie późniejszym nie będzie już możliwości wystawienia faktury.

Warunki rezygnacji:

* Przy rezygnacji na miesiąc przed wydarzeniem (od 27. listopada 2022 r.) - zwrot połowy zaliczki

* Bez możliwości zwrotu zaliczki w przypadku rezygnacji na 2 tygodnie przed wydarzeniem (od 13. grudnia 2022r. )

* W przypadku konieczności anulowania udziału z powodu potwierdzonego COVID-19 lub innego nagłego wypadku z poważnym uszczerbkiem na zdrowiu wpłaty zostaną zwrócone w 100%. Wszystkie losowe przypadki będą rozpatrywane indywidualnie.KONTAKT

Pytania prosimy kierować na adres [email protected] 

(W tytule maila prosimy wpisać: Odosobnienie Noworoczne,  imię i nazwisko).

Z miłością,

Nitya & team

~ ~ ~

ENGLISH

 

>>> MAKE A RESERVATION<<<

 

We would like to invite you to the New Year's Eve Satsang with Nitya, which will take place on December 28 - January 1, 2023.

The celebration of this special time will take place in Poland at the European Budo Dojo Center - Stara Wieś. The surroundings of the green, lush forests of the Przedbórz Landscape Park will envelop us with their quiet wisdom and create wonderful conditions to immerse yourself in meditation.

Together we will say goodbye to the old year and with it everything that did not serve us and did not allow us to grow. We will open ourselves to all that the good life has to offer us in the coming time. For the pure joy of living a given moment to the fullest, for the willingness to explore ourselves, for being in harmony with what is inherently good and beautiful.

Let's not forget, however, that New Year's Eve is, above all, an opportunity to celebrate! In addition to meditation and satsang, you can expect many opportunities to dance and have fun with others. For New Year's Eve, we have planned Gooral's Live act, which will provide a solid dose of positive, dynamic impressions. Together we will raise a toast at a special cocoa ceremony. At the New Year's retreat, you will experience everything: silence and calming of the mind during guided meditations, the opportunity to get to know your body better during physical activities, and great fun with music.

~~~

TIME

December 28, 2022 - January 1, 2023

 

PLACE

European Budo Center - Dojo Stara Wieś

https://dojo-starawies.pl/

 

FOOD

Full vegetarian board - three meals a day, offered in the form of buffet and dishes served from the buffet.

 

FEES

PLN 1,300 ≈ 280€ - program fee

+

PLN 1,040 ≈ 225€ - costs of accommodation and meals in the Dojo centre

 

STATUTE

The content of the Regulations is available here: 

https://nityameditation.org/regulamin-wydazen/

 

RESERVATION

The number of beds in the Dojo resort is limited. The order of advance payments will decide about booking a place for the Retreat.

 

CONTACT

Please direct your questions to [email protected] (In the title of the e-mail, please enter: New Year's Retreat, name and surname).

 

With love,

Nitya & team

Z całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne! Bez niego nie moglibyśmy dalej tworzyć i publikować dobrej jakości filmów z Nityą, wydać audiobooka z medytacjami oraz organizować spotkań medytacyjnych dla większej grupy osób.