Przebudzenie do Wolności - Odosobnienie z Nityą 20-26 września, Dojo - Stara Wieś

"Odpowiedź jest wtedy, kiedy nie musisz jej mieć."  ~ Nitya

Przebudzenie do Wolności - Odosobnienie z Nityą 20-26 września, Dojo - Stara Wieś
20 wrz 2021 00:00 26 wrz 2021 00:00
Dojo Stara Wieś

Stara Wieś
1950zł
Opłata za wydarzenie

Opis wydarzenia

Kochani!

Zapraszamy Was serdecznie na Odosobnienie z Nityą, które odbędzie się w terminie 20-26.09.2021 r. w Europejskim Centrum Budo DOJO w Starej Wsi. Będzie to już drugie w tym roku Odosobnienie w tym cichym, malowniczo położonym miejscu. Otoczenie pięknej przyrody Przedborskiego Parku Krajobrazowego i ascetycznych ogrodów Zen w samym ośrodku będą nas gościć przez sześć dób. Ten czas to wspaniała okazja na podarowanie sobie odpoczynku i zadbanie o siebie w najlepszy z możliwych sposobów - kontaktując się z podstawową i niezmienną częścią naszej istoty - prostego, zawsze zaspokojonego poczucia istnienia. Każdego dnia Nitya będzie zapraszać nas do odpuszczenia mentalnego wysiłku i odprężenia się do miękkości i lekkości w naszej Jaźni.

Każdy Satsang i Medytacja będzie możliwością zdystansowania się do swoich problemów i wątpliwości, oraz co kluczowe, również dostrzeżenia źródła ich powstawania. Dzięki rozpoznaniu swojej pierwotnej, wszechobecnej istoty, będziemy w stanie zacząć dostrzegać w swoim życiu sens równowagi, kompletności, stabilności i poczucie bezpieczeństwa. Każdy dzień spędzony w obecności Nityi oraz w gronie osób patrzących w tym samym kierunku, wspomaga proces wybudzania się z iluzji i wyobrażeń umysłu. Pozwala na doświadczanie głębokiego spokoju, będącego esencją nas samych.

_____________

“Prawdziwego spokoju nie odnajdziesz na zewnątrz. 

Jedyny spokój, na którym można polegać 

znajdziesz we własnym wnętrzu. 

Skąd patrzysz patrz…”

~ Nitya


Nitya (Patrycja Pruchnik) przebudziła się w 2011 roku. Od 2014 dzieli się oświeceniem z ludźmi na całym świecie. Jej bezpośrednim mistrzem jest Mooji. Jest autorką książek "Koniec wszystkich historii. Medytacje" oraz "Oświecenie 24h na dobę. Praktyki i kontemplacje na cały rok". Nitya nie jest typowym, tradycyjnym nauczycielem ani guru - jest autentyczną kobietą, matką dwójki synów, która prowadzi powszednie, zwyczajne życie.

Bezpardonowo i bezpośrednio wskazuje na esencję każdego człowieka. Dociera do serc tych, którzy pragną zaznać spokoju oraz poznać istotę samego siebie. Jej obecność, naturalna otwartość oraz miłość pozwala innym zanurzyć się w medytacji oraz zapomnieć o problemach. Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny.


Czym jest Satsang?


"Trzeźwieniem z urojeń naszego umysłu z projekcji i wyobrażeń.
Satsang to powrót do zwyczajności." ~ Nitya


Więcej o Satsangu - https://nityameditation.org/satsang/
Więcej o Nityi - https://nityameditation.org/bio/
_____________

TERMIN


20 - 26 września 2021 r.


Rozpoczniemy w poniedziałek wspólną kolacją o godz. 18:30.
Prosimy o przyjazd na miejsce i zakwaterowanie między godziną 15:00 a 17:00.
Odosobnienie zakończymy w niedzielę po Satsangu.

PROGRAM


Naszej wspólnej transformacji towarzyszyć będą Satsangi, Medytacje w ciszy (silent sitting), Medytacje prowadzone oraz dodatkowe warsztaty pracy z ciałem sprzyjające procesowi budzenia się do swojej prawdziwej natury (min. taniec, joga).


Szczegółowy program zostanie podany uczestnikom bliżej terminu wydarzenia.

MIEJSCE


Europejskie Centrum Budo – Dojo Stara Wieś.


Jest to unikatowy na skalę światową obiekt zrealizowany zgodnie z kanonami architektury japońskiej w polskim krajobrazie. Jest największym na świecie ośrodkiem przeznaczonym do specjalistycznego treningu dalekowschodnich sztuk i sportów walki.

Głównym miejscem zakwaterowania są domy w japońskim stylu z pokojami dwuosobowymi. Standardowo są one wyposażone w specjalistyczne materace do spania - futony. Wszystkie łóżka w pokojach są niskie, leżące na miękkiej podłodze, wygodne i zdrowe dla kręgosłupa. Domki posiadają łącze internetowe, kominek, aneks kuchenny z lodówką oraz czajnikiem i naczyniami, w tym kubkami. 

Dodatkowym miejscem zakwaterowania będą dwie boczne sale w budynku Dojo. Kwaterowanie odbędzie się z podziałem na płeć. W tej wspólnej przestrzeni będzie mogło nocować kilkanaście osób, również na materacach - futonach. Sala noclegowa znajduje się w budynku Dojo, który dysponuje zapleczem sanitarnym w postaci wspólnych łazienek z prysznicami. Będą tam dostępne również czajniki.


Więcej o miejscu dowiesz się tutaj:
https://dojo-starawies.pl/

WYŻYWIENIE


Pełne wyżywienie wegetariańskie - trzy posiłki dziennie, oferowane w formie
szwedzkiego stołu oraz dań serwowanych z bufetu.

OPŁATY


1950 zł - zakwaterowanie w domu japońskim przy wpłacie zaliczki w wysokości 290 zł do 30.07.2021 r.

2250 zł - zakwaterowanie w domu japońskim przy wpłacie zaliczki od 1.08.2021 r.

1470 zł - zakwaterowanie we wspólnej sali przy wpłacie zaliczki w wysokości 290 zł do 30.07.2021 r.

(oraz jedynie w miarę dostępności wolnych miejsc na sali)

1770 zł - zakwaterowanie we wspólnej sali przy wpłacie zaliczki od 1.08.2021 r.

Uwaga! Jeśli chcesz zarezerować nocleg w przestrzeni wspólnej (na sali), napisz o tym w uwagach swojego zgłoszenia, a w miarę wolnych miejsc zostanie Ci takie miejsce przydzielone. Bez tej informacji wszystkie zgłoszenia będą traktowane jako rezerwacja miejsca zakwaterowania w domu.

Wpłać zaliczkę 290zł

UWAGA!

Wszystkie miejsca noclegowe w domkach japońskich zostały już zarezerwowane. Nie ma możliwości rejestracji przez stronę internetową.

Ze względu na wielu oczekujących na wolne miejsca, nie przyjmujemy już również zgłoszeń na listę rezerwową.

Zostało jedynie kilka miejsc TYLKO DLA MĘŻCZYZN do zakwaterowania w przestrzeni wspólnej (na sali). Zgłoszenia przyjmujemy tylko e-mailowo na adres: [email protected]. W zgłoszeniu proszę podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.

REGULAMIN


Biorąc udział w Odosobnieniu z Nityą oświadczasz, że zapoznałaś / zapoznałeś się
z treścią Regulaminu i akceptujesz jego postanowienia.


Treść Regulaminu dostępna jest tutaj -

https://nityameditation.org/regulamin-wydarzen/

REZERWACJA


Liczba miejsc noclegowych w Europejskim Centrum Budo - Dojo jest ograniczona. O zarezerwowaniu miejsca na Odosobnienie będzie decydować kolejność wpłat zaliczek. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 290 zł.

Warunki rezygnacji:

* Przy rezygnacji na miesiąc przed wydarzeniem (20. sierpnia 2021) zwrot połowy zaliczki
* Bez możliwości zwrotu w przypadku rezygnacji na 2 tygodnie przed wydarzeniem (6. września 2021)
* W przypadku konieczności anulowania wydarzenia z powodu potwierdzonego COVID-19 wpłaty zostaną zwrócone w 100%

____________

Z powodu sytuacji w kraju dotyczącej COVID-19, będziemy prosić Was o uczulenie się na swój stan zdrowia  przed samym wyjazdem. Na miejscu będziemy prosić Was o podpisanie „Oświadczenia o dobrym stanie zdrowia oraz zastosowaniu się do panujących obostrzeń”. Dokument do wglądu będzie dostępny dla wszystkich, którzy zadeklarują chęć wzięcia udziału w wydarzeniu i możliwość potwierdzenia uczestnictwa poprzez wpłacenie zaliczki za zakwaterowanie.

____________

Wpłać zaliczkę 290zł

UWAGA!

Wszystkie miejsca noclegowe w domkach japońskich zostały już zarezerwowane. Nie ma możliwości rejestracji przez stronę internetową. Zostało jedynie kilka miejsc do zakwaterowania w przestrzeni wspólnej (na sali) TYLKO DLA MĘŻCZYZN. Zgłoszenia przyjmujemy tylko e-mailowo na adres: [email protected]. W zgłoszeniu proszę podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.

KONTAKT


Pytania prosimy kierować na adres [email protected]
(w tytule maila prosimy wpisać: DOJO, wrzesień 2021, imię i nazwisko).

Z miłością,
Nitya & team