Przebudź się TERAZ - Kurs Medytacji i Satsangu Online z Nityą

“Drogi Boże, przynieś mi stan umysłu, w którym nic chcieć nie będę,
nawet od Ciebie”.

Przebudź się TERAZ - Kurs Medytacji i Satsangu Online z Nityą
27 maj 2020 19:00 05 lip 2020 20:00
online

Zoom
320zł
Opłata za wydarzenie

Opis wydarzenia

Kurs medytacji online z Nityą  27 Maja – 5 Lipca 2020

Kochani,

Z radością chcielibyśmy zaprosić Was do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu, Satsangu oraz Medytacji online z Nityą. Ten nowy format obejmie łącznie 6 tygodni, w których skład wchodzić będą 2 spotkania tygodniowo - w środy oraz w niedziele o godzinie 19:00 wieczorem. 

To wspaniała okazja zarówno dla wszystkich poszukujących Prawdy, pragnących przebudzenia oraz głębszego zrozumienia; jak również dla osób nie zaznajomionych z Satsangiem, zainteresowanych poznaniem niezgłębionych do tej pory warstw świadomości oraz istoty samych siebie.

Podczas kursu Nitya wskaże, jak wydostać się z iluzji, z zaprogramowanego koła cierpienia oraz pomoże przebudzić się do Prawdy obecnej w każdym z nas.  Prawdy, która jest ponad wszystkimi uwarunkowaniami oraz wierzeniami. 

Nitya jest zrealizowanym nauczycielem nurtu niedualności (ang. nonduality). Jej bezpośrednim nauczycielem jest Mooji. Od 2014 roku Nitya nieprzerwanie dzieli się Satsangiem oraz medytacją organizując wykłady, spotkania oraz odosobnienia zarówno w Polsce jak i na świecie. Nitya nie jest typowym, tradycyjnym nauczycielem ani guru - jest autentyczną kobietą, matką dwójki synów, która prowadzi powszednie, zwyczajne życie.

Ta nowa forma spotkań z Nityą oferuje komfortowe warunki przebywania w żywym Satsangu oraz Medytacji, niezależnie od miejsca, w którym jesteś. W domu, wśród rodziny - tym rozwiązaniem spełniamy wymagania narzucone przez obecną sytuację na świecie. 

Wszystkie spotkania odbęda się za pośrednictwem platformy Zoom. To rozwiązanie bardzo dobrze sprawdziło się podczas poprzednich spotkań online prowadzonych przez Nityę. Zoom daje możliwość uczestniczenia w satsangach, medytacjach oraz praktykach na żywo, bez względu gdzie obecnie jesteś. Podczas okresu trwania kursu uczestnicy będą w bezpośrednim kontakcie z Nityą dwa razy w tygodniu. Spotkania potrwają od 1,5 do 2 godzin.

W trakcie spotkań, każda osoba będzie mogła wypowiedzieć się, zadać pytanie oraz podzielić się wrażeniami i doświadczeniami. W każdym tygodniu Nitya podzieli się praktyką do wykonania w domu, pomiędzy spotkaniami. Dodatkowo przygotowaliśmy dedykowaną, prywatną grupę na facebooku, w ramach której każdy będzie mógł podzielić się wglądami oraz spostrzeżeniami.

Uczestnicy wydarzenia zostaną poprowadzeni przez Nityę w kierunku Przebudzenia - rozpoznania naszej prawdziwej natury. W bezkompromisowy sposób Nitya wskazywać będzie na źródło naszego istnienia.

Nitya jest darem dla współczesnego, pełnego zawirowań świata. Jej bezpośrednie wskazywanie na esencję każdego człowieka odpowiada na wewnętrzną potrzebę dzisiejszych czasów. Nitya dociera do serc tych, którzy pragną się przebudzić, zaznać spełnienia i spokoju umysłu. Jej obecność, naturalna otwartość oraz miłość pomagają ludziom zanurzyć się w medytacji, zapomnieć o problemach oraz poczuć naturalną wolność, spontaniczność oraz radość.

Z pokorą, mądrością oraz przenikliwością Nitya pomaga przyjrzeć się ludzkiej psychice, zdystansować do przekonań oraz poruszyć najgłębsze zakamarki umysłu. Pomimo iż nie proponuje ona żadnej religijnej, psychologicznej, czy filozoficznej wiedzy, każde spotkanie z nią sprawia, że uczestnicy zaznają przytomności, radości oraz wolności. Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny. Nitya przyciąga osoby w każdym wieku i z wszystkich środowisk społecznych: studentów, pedagogów, poszukiwaczy duchowych, terapeutów, coachów, emerytów, przedsiębiorców i ludzi ze świata show-biznesu. Dzieli się szerszą, pozaindywidualną perspektywą wskazując na to, co jest wspólne nam wszystkim - bez względu na uwarunkowania czy status społeczny.

REJESTRACJA ORAZ OPŁATY

REJESTRACJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.

Liczba miejsc jest ograniczona możliwościami technicznymi platformy Zoom. 
26 Maja zostaną poprowadzone spotkania testowe dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z platformy Zoom.

CENA

zł 320 PLN
Patronite 290 PLN
(Jeśli już jesteś Patronem Nityi lub zarejestrujesz się teraz na https://patronite.pl/nitya 
proszę wyślij nam mail na [email protected] - otrzymasz wtedy inny sposób rejestracji.)

KIEDY

27 Maja - 5 Lipca 2020

GDZIE

Online, platforma Zoom

Bezpośredni link do spotkań zostanie wysłany drogą mailową po dokonaniu rejestracji.

Aby dołączyć do spotkań, potrzebujesz zainstalować program Zoom na swoim komputerze bądź telefonie, z którego będziesz korzystać w trakcie kursu. Pobranie Zooma jest całkowicie bezpłatne. Upewnij się, że podczas spotkań urządzenie, z którego korzystasz jest podłączone do ładowarki, ponieważ korzystanie z aplikacji zużywa wiele energii, więc bateria może szybko się wyczerpać. Instalacja programu może zająć od kilku do kilkunastu minut.

Zoom możesz pobrać tutaj: https://zoom.us/download

Jeżeli jesteś niezaznajomiony z obsługą programu, nie ma powodu do obaw - 26 maja, tuż przed rozpoczęciem kursu, zostaną poprowadzone dwa spotkania testowe. Klikając w link zostaniesz poproszony o przetestowanie swojego mikrofonu oraz kamery przed dołączeniem do spotkania. 

Pierwsze spotkanie odbędzie się o 12:30, a drugie o 08:00 wieczorem czasu polskiego (GMT+2). Jeżeli nigdy nie korzystałeś z platformy Zoom, zalecamy uczestnictwo w jednym ze spotkań, aby upewnić się, że wszystko działa dobrze.

Bezpośredni link do dedykowanej, prywatnej grupy na facebooku zostanie przesłany drogą mailową po dokonaniu rejestracji.

HARMONOGRAM

1. tydzień:
ŚRODA 27 Maja | 19:00
 
NIEDZIELA 31 Maja | 19:00
2. tydzień:
ŚRODA 03 Czerwca | 19:00
     
NIEDZIELA 07 Czerwca | 19:00
3. tydzień:
ŚRODA 10 Czerwca | 19:00
     
NIEDZIELA 14 Czerwca | 19:00
4. tydzień:
ŚRODA 17 Czerwca | 19:00
     
NIEDZIELA 21 Czerwca | 19:00
5. tydzień:
ŚRODA 24 Czerwca | 19:00
     
NIEDZIELA 28 Czerwca | 19:00
6. tydzień:
ŚRODA 01 Lipca | 19:00
     
NIEDZIELA 05 Lipca | 19:00

W razie jakichkolwiek pytań prosimy pisać na adres [email protected] 
Jako tytuł wiadomości prosimy napisać ONLINE + Twoje imię i nazwisko.

Z miłością,
Nitya & Team