Powrót do siebie – odosobnienie w ciszy z Nityą

Powrót do siebie – odosobnienie w ciszy z Nityą
13 cze 2023 17:00 18 cze 2023 14:00
Dojo
Stara Wieś 1
97-570 Przedbórz

Opis wydarzenia

Pragniesz powrotu do siebie w pełni autentyczności, akceptacji i zrozumienia swojej prawdziwej istoty? Zapraszamy Cię na pierwsze w tym roku Odosobnienie w Ciszy z Nityą. Spotkamy się w otoczeniu przepięknej przyrody Przedborskiego Parku Krajobrazowego i ascetycznych ogrodów Zen w Europejskim Centrum Budo - Dojo. Japońska architektura i przestrzeń pozwolą Ci odpocząć od codzienności, wyciszyć się, nabrać dystansu i odnaleźć potrzebną do życia równowagę.

Każdego dnia Nitya będzie prowadziła do rozpoznania naszej prawdziwej natury. Odosobnienie w Ciszy to wyjątkowa możliwość przebywania w obecności przebudzonej istoty. Każdy dzień w gronie osób patrzących w tym samym kierunku wspomaga proces głębokiego odpoczynku i doświadczania spokoju - esencji nas samych. 

 

Twojej transformacji będzie towarzyszyć Satsang, Medytacja, Taniec oraz Joga.

Szczegółowy program zostanie przesłany uczestnikom w późniejszym terminie.

 

Sala do naszych zajęć jest bardzo duża, jej powierzchnia wynosi około 1000 m2. Wszystkie wspólne pomieszczenia będą wietrzone oraz dezynfekowane i przygotowywane według obowiązujących przepisów.

>>> REJESTRACJI NA WYDARZENIE DOKONASZ TUTAJ <<<

Czym jest Satsang ?

“Trzeźwieniem z urojeń naszego umysłu z projekcji i wyobrażeń.

Satsang to powrót do zwyczajności.”

Nitya Patrycja Pruchnik naprowadza poszukiwaczy na stan naturalny, dzięki któremu można zaznać spokoju umysłu oraz zapomnieć o problemach. Pomaga przyjrzeć się ludzkiej psychice, zdystansować do przekonań oraz poruszyć najgłębsze zakamarki nas samych. Pomimo iż nie proponuje ona żadnej religijnej, psychologicznej, czy filozoficznej wiedzy, każde spotkanie z nią sprawia, że uczestnicy zaznają wolności i ukojenia. 

Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny. Dzieli się szerszą pozaindywidualną perspektywą i pokazuje to, co jest wspólne nam wszystkim, bez względu na uwarunkowania i status społeczny. Nitya nie jest tradycyjnym nauczycielem, ani guru. Podczas medytacji, wykładów oraz satsangów (Satsang z sanskrytu - obcowanie z Prawdą) wskazuje na to, czym jesteśmy w istocie. Sama pisze o tym w następujący sposób:

“Kiedy powiesz w swoim wnętrzu ‘tak’ dla Prawdy
przejdziesz przez proces całkowitej dekonstrukcji.

Gdy odważysz się, by nie zakładać więcej masek ego
przestaniesz się wreszcie bronić.

Naturalnie staniesz się wrażliwy i zaczniesz kierować się współczuciem.
Stopniowo będziesz pozwalać sobie czuć wszystko.
Jakbyś czuł po raz pierwszy w życiu.

Nauczysz się mierzyć z frustracją, akceptować swoją niedoskonałość
i niedoskonałość ludzką w ogóle, bez potrzeby zmieniania świata siłą.

Wtedy drzwi się zaczną otwierać.
Będziesz gotowy na spotkanie ze swoją prawdziwą Jaźnią.”

Więcej o Satsangu przeczytasz TUTAJ https://nityameditation.org/satsang/
Więcej o Nityi przeczytasz TUTAJ https://nityameditation.org/bio/

TERMIN

13 - 18 czerwca 2023 r.

Odosobnienie rozpoczniemy we wtorek 13 czerwca kolacją oraz Satsangiem.
Prosimy o przyjazd i zakwaterowanie do godziny 17:00.
Zakończymy w niedzielę po Satsangu, około godziny 14:00.

MIEJSCE

Europejskie Centrum Budo – Dojo Stara Wieś.

 

Jest to unikatowy na skalę światową obiekt zrealizowany zgodnie z kanonami architektury japońskiej w polskim krajobrazie. Jest największym na świecie ośrodkiem przeznaczonym do specjalistycznego treningu dalekowschodnich sztuk i sportów walki. 

Więcej o miejscu dowiesz się w poniższym linku: https://dojostarawies.com/


Adres:
Stara Wieś 1,
97-570 Przedbórz
powiat radomszczański
GPS: N50 59'56", E19 59'25"

 

PROGRAM

Program Odosobnienia w Ciszy z Nityą obejmuje Satsangi, medytacje prowadzone, silent sitting (medytacja w ciszy), jogę, taniec, warsztaty i inne aktywności. Szczegółowy program odosobnienia zostanie podany uczestnikom w późniejszym terminie.

Odosobnienie będzie odbywało się w ciszy.

 

OPŁATA

899 pln - opłata rejestracyjna dokonana przez stronę internetową (cena promocyjna obowiązująca do 30 kwietnia to 719 zł).

300 zł - opłata programowa dokonana na miejscu w gotówce podczas meldowania.

+

Opłata za ośrodek i wyżywienie - wariant do wyboru: 

1500 zł - opłata za zakwaterowanie i wyżywienie w ośrodku Dojo w pokoju dwuosobowym

1700 zł - opłata za zakwaterowanie i wyżywienie w ośrodku Dojo w pokoju jednoosobowym (uwaga: ograniczona ilość - 5 miejsc)

1450 zł - opłata za zakwaterowanie i wyżywienie w ośrodku Dojo w pokoju małżeńskim (uwaga: ograniczona ilość - 8 miejsc)

Uwaga! 

Wszelkie prośby dotyczące zakwaterowania w pokoju z wybraną osobą w pokoju, specjalną dietą, wystawieniem faktury lub inne zapytania proszę wpisać w uwagach przy dokonywaniu opłaty rejestracyjnej. W  ten sposób znacznie łatwiej jest nam uporządkować i spełnić poszczególne prośby. 

Ze względu na bardzo ograniczoną ilość pokoi jednoosobowych, będą do nich kwaterowane osoby tylko ze szczególnymi przypadłościami i wyraźną potrzebą na pobyt w takim pokoju. Proszę nie kierować próśb o takie zakwaterowanie jeśli miałaby być podyktowana wyłącznie większą wygodą mieszkania samodzielnie.

>>> REJESTRACJI NA WYDARZENIE MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ <<<

Drugim krokiem w procesie rejestracji będzie dokonanie wpłaty za zakwaterowanie i wyżywienie. Osoby, które uiszczą opłatę programową z powodzeniem proszone są o kontakt na adres [email protected] w celu uzyskania danych do dokonania końcowej opłaty.

 

REZERWACJA

O rezerwacji miejsca decyduje chronologia wpłaty zaliczki oraz przesłania potwierdzenia wpłaty na adres [email protected]

Prosimy o uważne przeczytanie Regulaminu, ponieważ uczestniczenie w Odosobnieniu w Ciszy z Nityą jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu:

https://nityameditation.org/regulamin-wydarzen/

 

Warunki rezygnacji:

* Przy rezygnacji na miesiąc przed wydarzeniem (14 maja 2023) zwrot połowy zaliczki. 

* Bez możliwości zwrotu w przypadku rezygnacji na 2 tygodnie przed wydarzeniem (31 maja 2023).

* W przypadku konieczności anulowania wydarzenia z powodu COVID-19 wpłaty zostaną zwrócone w 100%.

 

Pytania prosimy kierować na adres [email protected]

W tytule maila prosimy wpisać “Dojo czerwiec 2023 + imię i nazwisko”.

 

Z miłością,

Nitya & team

Z całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne! Bez niego nie moglibyśmy dalej tworzyć i publikować dobrej jakości filmów z Nityą, wydać audiobooka z medytacjami oraz organizować spotkań medytacyjnych dla większej grupy osób.