Październikowe odosobnienie na Mazurach

Październikowe odosobnienie na Mazurach
12 paź 2023 16:00 15 paź 2023 14:00
Jabłoń Lake Resort
Jabłoń 1
12-200 Pisz

Opis wydarzenia

Najwyższy czas odpocząć. Podarować sobie chwilę oddechu, swobodnego bycia, zanurzenia w najgłębszej istocie. Czas odkryć w sobie radość dziecka, przywitać naturalny przepływ, zanurzyć nogi w przejrzystej tafli jeziora i chłonąć pustkę. Czas dołączyć do nas w Jabłoni - miejsca, które tak pięknie zaprasza do tego, by doświadczać, kim naprawdę jesteśmy. Łączyć się z niezwykłą naturą, nurkować głęboko w sobie i bawić… jak dzieci, uśmiechając codziennie do tego, co przychodzi. 

Każdego dnia Nitya będzie prowadziła do rozpoznania naszej prawdziwej natury. To wyjątkowe odosobnienie nastawione będzie na eksplorację, integrację, spotkanie z drugim człowiekiem. Dlatego tym razem nie będzie się ono odbywało w kompletnej ciszy. Zamiast ciszy przewidujemy za to masę aktywności ruchowych, spacerów a może i… wypraw kajakowych. Wszystko zależy od Waszych chęci, otwartości i gotowości. To będzie transformujące doświadczenie, w którym spotkamy się wspólnie, by uśmiechnąć się do siebie na nowo.

Twojej transformacji będzie towarzyszyć Satsang, Medytacja, Taniec oraz Joga.

Szczegółowy program zostanie przesłany uczestnikom w późniejszym terminie. 

>>> REJESTRACJI NA WYDARZENIE DOKONASZ TUTAJ <<<

Czym jest Satsang ?

“Trzeźwieniem z urojeń naszego umysłu z projekcji i wyobrażeń.

Satsang to powrót do zwyczajności.”

Nitya Patrycja Pruchnik naprowadza poszukiwaczy na stan naturalny, dzięki któremu można zaznać spokoju umysłu oraz zapomnieć o problemach. Pomaga przyjrzeć się ludzkiej psychice, zdystansować do przekonań oraz poruszyć najgłębsze zakamarki nas samych. Pomimo iż nie proponuje ona żadnej religijnej, psychologicznej, czy filozoficznej wiedzy, każde spotkanie z nią sprawia, że uczestnicy zaznają wolności i ukojenia. 

Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny. Dzieli się szerszą pozaindywidualną perspektywą i pokazuje to, co jest wspólne nam wszystkim, bez względu na uwarunkowania i status społeczny. Nitya nie jest tradycyjnym nauczycielem, ani guru. Podczas medytacji, wykładów oraz satsangów (Satsang z sanskrytu - obcowanie z Prawdą) wskazuje na to, czym jesteśmy w istocie. Sama pisze o tym w następujący sposób:

“Kiedy powiesz w swoim wnętrzu ‘tak’ dla Prawdy
przejdziesz przez proces całkowitej dekonstrukcji.

Gdy odważysz się, by nie zakładać więcej masek ego
przestaniesz się wreszcie bronić.

Naturalnie staniesz się wrażliwy i zaczniesz kierować się współczuciem.
Stopniowo będziesz pozwalać sobie czuć wszystko.
Jakbyś czuł po raz pierwszy w życiu.

Nauczysz się mierzyć z frustracją, akceptować swoją niedoskonałość
i niedoskonałość ludzką w ogóle, bez potrzeby zmieniania świata siłą.

Wtedy drzwi się zaczną otwierać.
Będziesz gotowy na spotkanie ze swoją prawdziwą Jaźnią.”

Więcej o Satsangu przeczytasz TUTAJ https://nityameditation.org/satsang/
Więcej o Nityi przeczytasz TUTAJ https://nityameditation.org/bio/

TERMIN

12-15 października 2023 r.

Odosobnienie rozpoczniemy w czwartek 12 października kolacją oraz Satsangiem.
Prosimy o przyjazd i zakwaterowanie do godziny 17:00.
Zakończymy w niedzielę po Satsangu, około godziny 14:00.

MIEJSCE

Jabłoń Lake Resort, Pisz

Jabłoń Lake Resort to schowana w sercu Puszczy Piskiej oaza spokoju i przyrody, w której można odsapnąć od zgiełku świata. To 500 metrów linii brzegowej pierwszej klasy czystości jeziora Brzozolasek. To 10 hektarów terenu z przestrzennie rozplanowaną infrastrukturą – by każdy znalazł swoje miejsce. Do naszej dyspozycji będzie prywatna plaża, możliwość korzystania z kajaków, rowerów wodnych, łódek, sup-ów. 

Więcej o miejscu dowiesz się w poniższym linku: https://jablon-resort.pl/joga-mazury/


Adres:
Jabłoń Lake Resort

Jabłoń 1, 12-200 Pisz

GPS – N: 53° 36′ 33″ E: 21° 44′ 20″

WYŻYWIENIE

Kuchnia to serce Jabłoni. Ośrodek słynie z domowego chleba, pierogów, zup co smakują jak u mamy, smarowideł wegetariańskich i obłędnych ciast. Tak piszą o swojej kuchni właściciele: „Gotujemy zdrowo, bez konserwantów, pamiętamy o przemijaniu pór roku. Szczycimy się certyfikatem Dziedzictwa Kulinarnego Warmii, Mazur i Powiśla. Nasza wegetariańska kuchnia podbija serca <3”.

CZAS WOLNY

Uczestnicy wyjazdów relaksują się w saunie, w jacuzzi i gabinetach wellness, spacerują/biegają/ wędrują z kijkami do nordic walking po okalającym Jabłoń lesie lub zażywają prozdrowotnych kąpieli leśnych w Puszczy Piskiej, korzystają z wypożyczalni rowerów turystycznych i sprzętów wodnych, grają  w tenisa ziemnego, spędzają czas na rozmowie przy ognisku, łapią promienie słońca na leżakach tuż nad jeziorem. Kiedy zaglądają chłodne dni w Restauracji skrzy się kominek. W intymnym zakątku w ogrodzie znajduje się także piramida do medytacji. Zbudowana w skali odwzorowującej piramidę Cheopsa, w 100% z miedzi przewodzącej doskonale energię oraz piasku kwarcowego, ustawiona została w miejscu wskazanym przez certyfikowanego radiestetę.

 

PROGRAM

Program Odosobnienia w Ciszy z Nityą obejmuje Satsangi, medytacje prowadzone, silent sitting (medytacja w ciszy), jogę, warsztaty i inne aktywności. Szczegółowy program wydarzenia będzie podany bliżej jego terminu. 

OPŁATA

890 zł - opłata rejestracyjna dokonana przez stronę internetową.

+

Opłata za ośrodek i wyżywienie: 

Cena pobytu w ośrodku będzie zależała od pokoju, na który się Państwo zdecydują. Podana poniżej cena uwzględnia trzy pełnowartościowe posiłki dziennie. 

- pobyt w pokoju 2,3,4, osobowym w Domu Pruskim = 1050 zł brutto/osoba

- pobyt w pokoju 1 osobowym Dom Pruski = 1170 zł brutto/osoba (mamy tylko 5 takich pokoi)

- pobyt w pokoju 2,3 osobowym w Domku Mazurskim = 1170 zł brutto/osoba

- pobyt w pokoju 1 osobowym w Domku Mazurskim = 1380 zł brutto/osoba

- pobyt w pokoju 3 osobowym w Domku Family = 1230,00 zł brutto/osoba

- pobyt w pokoju 2 osobowym w Domku Family = 1410,00 zł brutto/osoba

Opisy poszczególnych miejsc:


Pokoi Pruskich mamy 20, ale nie ma dwóch takich samych. Każdy jest zaaranżowany w wyjątkowy sposób, ma tylko dla siebie charakterystyczny wystrój i klimat. W podziemiach Domu Pruskiego znajduje się sauna. Jacuzzi oraz 2 gabinety wellness.


Domki Mazurskie – klimat Mazur zaklęty w drewnie. Jest ich 10. W każdym domku są 2 pokoje połączone niewielkim przedsionkiem, gdzie można zostawić płaszcz i kalosze po spacerze w Puszczy. W każdym pokoju znajduje się łazienka w skandynawskim stylu z podgrzewaną podłogą oraz wyjście do ogrodu. Domki pachną drewnem, są cieplutkie. W każdym klimatyzator/system nagrzewania.

Domki Mazurskie Family - mamy do dyspozycji 18 pokoi = 9 całych domków o podwyższonym standardzie. To nowość w ofercie Jabłoni.

W celu zgłoszenia uczestnictwa prosimy o kontakt na adres: [email protected] lub pod numerem telefonu (+48) 87 423 28 80, (+48) 669 130 455 oraz informację dotycząca liczby osób i rodzaju pokoju, który chcielibyście Państwo zarezerwować. W odpowiedzi zwrotnej otrzymacie detale dotyczące numeru konta, na który należy wpłacić zadatek, Wasz  numer rezerwacji oraz warunki . W tytule maila prosimy wpisać "Nitya Jabłoń Retreat  + imię i nazwisko”.

Uwaga! 

Wszelkie prośby dotyczące zakwaterowania z wybraną osobą w pokoju, specjalną dietą, wystawieniem faktury lub inne zapytania proszę wpisać w uwagach przy dokonywaniu opłaty rejestracyjnej. W  ten sposób znacznie łatwiej jest nam uporządkować i spełnić poszczególne prośby. 

>>> REJESTRACJI NA WYDARZENIE MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ <<<

 

REZERWACJA

O rezerwacji miejsca decyduje chronologia wpłaty zaliczki oraz przesłania potwierdzenia wpłaty na adres [email protected]

Prosimy o uważne przeczytanie Regulaminu, ponieważ uczestniczenie w Odosobnieniu z Nityą jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu:

https://nityameditation.org/regulamin-wydarzen/

 

Warunki rezygnacji:

* Przy rezygnacji na miesiąc przed wydarzeniem (12 września 2023) zwrot połowy zaliczki. 

* Bez możliwości zwrotu w przypadku rezygnacji na 2 tygodnie przed wydarzeniem (27 września 2023).

 

Pytania prosimy kierować na adres [email protected]

W tytule maila prosimy wpisać “Jabłoń Retreat + imię i nazwisko”.

Zapraszamy – skorzystaj z tego co dla Ciebie przygotowaliśmy i wspólnie z nami inspiruj się ludźmi i naturą!

 

Z miłością,

Nitya & team

Z całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne! Bez niego nie moglibyśmy dalej tworzyć i publikować dobrej jakości filmów z Nityą, wydać audiobooka z medytacjami oraz organizować spotkań medytacyjnych dla większej grupy osób.