Odosobnienie z Nityą w Kawkowie 10-16 lipca 2023 r.

Odosobnienie z Nityą w Kawkowie 10-16 lipca 2023 r.
10 lip 2023 16:00 16 lip 2023 12:00
Ośrodek TuiTeraz
Nowe Kawkowo 52 A
11-042 Nowe Kawkowo
1190zł 1490zł
Opłata za wydarzenie

Opis wydarzenia

Kochani!

 

Zapraszamy Was serdecznie na Odosobnienie z Nityą „Droga do wolności”, które odbędzie się w ośrodku Tu i Teraz w małej miejscowości Nowe Kawkowo na Warmii, w terminie 10 - 16 lipca 2023 roku. W trakcie wspólnych Medytacji i Satsangów prowadzonych przez Nityę pozwolimy sobie aktywnie odpocząć. Zregenerujemy się, odpoczniemy od umysłu i emocji, zasilimy esencją naszą istotę.

Dzięki stałemu kontaktowi z nauczycielką, każdy uczestnik w trakcie wspólnych spotkań będzie miał okazję poruszyć ważne dla niej/niego kwestie i rozjaśnić swoje wątpliwości bądź obawy pochodzące z umysłu. W trakcie wspólnych medytacji, Nitya wskazuje na bezpośrednie przyczyny cierpienia psychologicznego. Pokazuje również, że każdy człowiek jest w stanie z nich samodzielnie zrezygnować. Odosobnienie w ciszy jest wspaniałą okazją, aby dostrzec to, co nam już nie służy i z czego możemy bezpiecznie zrezygnować. 

Oprócz medytacji budzącej nas do naszej istoty, przewidziane są również części programowe aktywizujące naszą cielesność. Takie elementy codziennych zajęć jak choćby joga pozwolą uczestnikom zadbać o zdrowy ruch i możliwość swobodnego wyrażenia się fizycznie. 

 

>>> OPŁATY REJESTRACYJNEJ MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ <<<

 

~ ~ ~ 

“Rzeczywistość da Ci tyle, na ile jesteś w stanie ją przyjąć” ~ Nitya

Nitya Patrycja Pruchnik spotyka się z ludźmi poszukującymi odpowiedzi na najważniejsze pytania, gotowych odkrywać prawdę o sobie, otwartych na to, by zgłębiać naturę rzeczywistości. Jej bezpośrednim nauczycielem jest Mooji. Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny. Na co dzień jest matką dwójki synów i prowadzi zwyczajne życie. W roli nauczycielki duchowej od 2014 roku gości w Polsce, jak i w innych miejscach na świecie. Bywa gościem festiwali muzycznych oraz rozmaitych wydarzeń kulturalno-rozwojowych. Z przyjemnością udziela wywiadów oraz dzieli się swym przekazem różnorodnymi kanałami w mediach społecznościowych. Jest autorką dwóch książek: „Koniec wszystkich historii - Medytacje” wydanej w 2016 r., oraz „Oświecenie 24h na dobę - praktyki i kontemplacje na cały rok” opublikowanej w 2020 r. 

Czym jest Satsang?

“Trzeźwieniem z urojeń naszego umysłu z projekcji i wyobrażeń.

Satsang to powrót do zwyczajności”. 

~ Nitya

Więcej o Satsangu - https://nityameditation.org/satsang/

Więcej o Nityi - https://nityameditation.org/bio/

~ ~ ~

TERMIN 

10 - 16 lipca 2023

Odosobnienie rozpoczniemy w poniedziałek, wspólną kolacją o godz. 18:00. 

Prosimy o przyjazd na miejsce i zakwaterowanie między godziną 15:00 a 17:00.

Odosobnienie zakończymy w niedzielę po Satsangu w godzinach wczesno-popołudniowych.

Dokładny czas zakończenia będzie ogłoszony bliżej terminu wydarzenia.

Nie ma możliwości uczestniczenia w wybranych dniach wydarzenia.

Przyjmujemy rezerwację jedynie na całość Odosobnienia.

PROGRAM

Naszą wspólną eksplorację Jaźni wspomagać będą Satsangi, Medytacje w ciszy (silent sitting), Medytacje prowadzone oraz dodatkowe warsztaty pracy z ciałem sprzyjające procesowi budzenia się do swojej prawdziwej natury.

Szczegółowy program zostanie podany uczestnikom bliżej terminu wydarzenia.

MIEJSCE

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego “Tu i Teraz”.

Obiekt ten powstał z potrzeby stworzenia przestrzeni sprzyjającej odkrywaniu Wewnętrznej Drogi. Przestrzeni, która będzie inspirować, wspierać, umożliwiać rozwój osobisty i duchowy oraz twórcze spotkania z ciekawymi ludźmi (poprzez warsztaty, wykłady i festiwale). Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „TU I TERAZ” w Nowym Kawkowie to przepiękne, urokliwe miejsce położone wśród malowniczych warmińsko - mazurskich lasów i jezior, około 25 km od Olsztyna. Ośrodek  znajduje się z dala od wszelkich zabudowań na olbrzymiej 10 ha polanie, wśród pagórków porośniętych lasami. Cały teren leśno - łąkowy obejmuje 40 ha zamkniętej, prywatnej przestrzeni i jest znakomitym miejscem do spacerów i wycieczek (zarówno pieszych jak i rowerowych) oraz innych form aktywności. 

Do naszej dyspozycji będą pokoje dwu- trzy- lub czteroosobowe. Przewidujemy również otworzyć przestrzeń wspólną na strychu dla tych, którzy chcieliby spać na materacu dzieląc przestrzeń z innymi, jak również możliwość przybycia na Odosobnienie z własnym namiotem.

Więcej informacji o ośrodku można znaleźć na stronie głównej: 

https://tuiteraz.eu/pl/

Regulamin ośrodka dostępny jest w linku poniżej:

https://tuiteraz.eu/pl/osrodek/regulamin-osrodka 

WYŻYWIENIE

Pełne wyżywienie wegetariańskie - trzy posiłki dziennie, oferowane w formie szwedzkiego stołu.

Kuchnia łączy  różne  zasady gotowania - według 5 przemian,  ajurwedy,  medycyny chińskiej  oraz serwuje tradycyjne dania polskiej kuchni bezmięsnej. Posiłki spożywane są w dwóch jadalniach - domowej  oraz letniej zewnętrznej. W ramach pobytu oferowana jest  kawa, herbata i zioła. Oferowana kuchnia jest przyjazna weganom, jako że produkty nabiałowe nie będą mieszane z daniami warzywnymi.

OPŁATY

Do końca marca opłata programowa będzie pomniejszona o 300 zł. Zachęcamy do wczesnych rezerwacji. 

1190 zł - opłata rejestracyjna dokonana do 31.03.2023 r.

1490 zł - opłata rejestracyjna dokonana od 1.04.2023 r.

+

Koszty pobytu opłacane są u gospodarzy ośrodka Tu i Teraz  

(kwota będzie dostosowana do typu rezerwowanego pokoju/przestrzeni). 

Koszt wyżywienia to 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) + noclegi - w zależności od standardu od 35 zł do 130 zł za noc.

REZERWACJA

Liczba miejsc noclegowych w ośrodku “Tu i Teraz” jest ograniczona. O zarezerwowaniu miejsca na Odosobnienie będzie decydować kolejność dokonanych opłat rejestracyjnych. Jeśli dokonujesz zakupu na firmę, bardzo proszę o wpisanie numeru NIP. Jeśli dokonujesz opłaty jako osoba prywatna, proszę pozostawić to pole puste. 

Transakcja zakończona powodzeniem i wyświetlenie się komunikatu o prawidłowym dokonaniu płatności jest automatycznym potwierdzeniem znalezienia się na liście uczestników. Po dokonaniu zakupu otrzymasz też na podany adres e-mail wiadomość z informacją o zrealizowaniu Twojego zamówienia. 

Drugim i ostatnim krokiem w procesie rejestracji będzie dokonanie opłaty za zakwaterowanie i wyżywienie w ośrodku “Tu i Teraz”. Po uiszczeniu opłaty rejestracyjnej, należy skontaktować się z gospodarzami ośrodka, przedstawić im potwierdzenie rezerwacji w formie otrzymanego od nas maila i wybrać typ zakwaterowania z dostępnych opcji.

Jeśli na Twoją decyzję o wzięciu udziału w Odosobnieniu ma wpływać typ zakwaterowania, przed dokonaniem opłaty rejestracyjnej, proszę skontaktuj się z ośrodkiem celem potwierdzenia, że preferowany typ zakwaterowania jest nadal dostępny. Wszelkie prośby dotyczące zakwaterowania w pokoju z wybraną osobą w pokoju, specjalną dietą, wystawieniem faktury za koszty pobytu lub inne zapytania odnośnie zakwaterowania i wyżywienia, proszę kierować bezpośrednio do gospodarzy ośrodka “Tu i Teraz”.

Po dokonaniu dwóch opłat (programowej i za pobyt), rezerwacja miejsca na Odosobnieniu zostanie oficjalnie potwierdzona mailowo. 

Kontakt z ośrodkiem: 

e-mail: [email protected]

telefon: +48 662 759 576

Warunki rezygnacji:

* Przy rezygnacji na miesiąc przed wydarzeniem (do 10 czerwca 2023) - zwrot połowy opłaty rejestracyjnej 

* Bez możliwości zwrotu zaliczki w przypadku rezygnacji na 2 tygodnie przed wydarzeniem (26. czerwca 2023)

* W przypadku konieczności anulowania udziału z powodu potwierdzonego COVID-19 lub innego nagłego wypadku z poważnym uszczerbkiem na zdrowiu, wpłaty zostaną zwrócone w 100%. Wszystkie losowe przypadki będą rozpatrywane indywidualnie. 

~ ~ ~ 

Z powodu sytuacji w kraju dotyczącej COVID-19, będziemy prosić Was o uczulenie się na swój stan zdrowia  przed samym wyjazdem. Na miejscu będziemy prosić Was o podpisanie „Oświadczenia o dobrym stanie zdrowia oraz zastosowaniu się do panujących obostrzeń”. Dokument do wglądu będzie dostępny dla wszystkich, którzy deklarują chęć wzięcia udziału w wydarzeniu i możliwość potwierdzenia uczestnictwa poprzez wpłacenie zaliczki za zakwaterowanie.

~ ~ ~

KONTAKT

Pytania prosimy kierować na adres [email protected] 

(W tytule maila prosimy wpisać: Droga do wolności -  imię i nazwisko).

Z miłością,

Nitya & team

Z całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne! Bez niego nie moglibyśmy dalej tworzyć i publikować dobrej jakości filmów z Nityą, wydać audiobooka z medytacjami oraz organizować spotkań medytacyjnych dla większej grupy osób.