Odosobnienie z Nityą w Ciszy ~ Urle, 3 – 6 listopada 2022

To jest archiwalne wydarzenie, nie ma możliwości zapisania.

“Spełnienie jest rezultatem pozbycia się fałszywych wierzeń.” ~ Nitya

Odosobnienie z Nityą w Ciszy ~ Urle, 3 – 6 listopada 2022
03 lis 2022 15:00 06 lis 2022 12:00
Urle, Oddechowo
al. prof. Jana Nielubowicza 6
05-281 Borzymy
1490zł
Opłata za wydarzenie

Opis wydarzenia

Zapraszamy Was serdecznie na Odosobnienie w Ciszy z Nityą, które odbędzie się w terminie 3 - 6 listopada 2022 w ośrodku rozwojowym “Oddechowo”, w miejscowości Urle. Wieś Urle leży wśród sosnowych lasów, które razem z rzeką Liwiec tworzą swoisty mikroklimat. Piękna, spokojna okolica zapewnia relaksujące oderwanie od zgiełku miasta i pozwala na oddanie się głębokiej kontemplacji. 

Spotkamy się na trzy pełne doby, by dzięki wspólnej praktyce medytacji nawiązywać kontakt z naszą esencją - prostą świadomością istnienia. Na Satsangach będziemy rozpoznawać i przypominać sobie nieskończony aspekt naszej istoty, który jest fundamentem każdego kolejnego doświadczenia. Każdego dnia w trakcie Odosobnienia, Nitya będzie zapraszać nas do odpuszczenia mentalnego wysiłku i odprężenia się w poczuciu obecności będącej fundamentem każdego doświadczenia. 

W trakcie Odosobnienia planowane są również aktywności ruchowe, takie jak joga czy taniec uwalniający, dzięki którym nawiążemy lepszy kontakt z własnym ciałem i pozwolimy sobie wczuć się w jego podstawowe potrzeby. Dodatkowe aktywności programowe mają na celu wspierać podróż wgłąb swojej istoty i zaprosić do szukania naturalnego wyrazu i odnajdywania piękna w indywidualnej ekspresji. 

Poniższe video relacjonuje zeszłoroczne Odosobnienie w Oddechowie:>>> REJESTRACJI NA WYDARZENIE MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ <<<Jeśli nie jesteś w stanie uczestniczyć w wydarzeniu na żywo, zapraszamy Cię do obejrzenia nagrań z przeszłych Odosobnień z Nityą.>>> KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SERIĘ MEDYTACJI ONLINE <<<~ ~ ~

“Kiedy zamykasz oczy umysłu, otwierasz oczy Serca.”

  ~ Nitya

Nitya jest przebudzonym nauczycielem non-duality, autorką książek na temat oświecenia i medytacji. Od 10 lat dzieli się rozpoznaniem z ludźmi na całym świecie. Nie jest typowym, tradycyjnym nauczycielem ani guru.  Odpowiada na wewnętrzne wołanie poszukujących dzieląc się – według niej – największą tajemnicą ludzkiego życia. Podczas odosobnień medytacyjnych, wykładów oraz satsangów (“Satsang” z sanskrytu - “obcowanie z Prawdą”) wskazuje na to to czym jesteśmy w istocie. Dzieli się szerszą, pozaindywidualną perspektywą i pokazuje to, co jest wspólne wszystkim ludziom, bez względu na uwarunkowania i status społeczny. Dociera do serc tych, którzy gotowi są zakończyć poszukiwania duchowe, pragną zaznać spokoju oraz poznać samego siebie. Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny. 

Czym jest Satsang ?

“Trzeźwieniem z urojeń naszego umysłu z projekcji i wyobrażeń.

Satsang to powrót do zwyczajności.”  ~ Nitya

Więcej o Satsangu - https://nityameditation.org/satsang/

Więcej o Nityi - https://nityameditation.org/bio/

~ ~ ~TERMIN

3 - 6 listopada 2022 

Odosobnienie rozpoczniemy w czwartek wspólną kolacją o godz. 18:00. 

Prosimy o przyjazd na miejsce i zakwaterowanie między godziną 15:00 a 17:00.

Odosobnienie zakończymy obiadem w niedzielę po Satsangu w godzinach wczesno-popołudniowych.

Dokładny czas zakończenia będzie ogłoszony bliżej terminu wydarzenia.

Nie ma możliwości uczestniczenia w wybranych dniach wydarzenia.

Przyjmujemy rezerwację jedynie na całość Odosobnienia.MIEJSCE

Ośrodek Rozwojowy Oddechowo

Na stronie głównej ośrodka czytamy: “Celem fundacji Borzymy, która prowadzi ośrodek jest przede wszystkim podnoszenie jakości życia ludzi poprzez dostarczanie narzędzi, wiedzy i przestrzeni, pozwalających na rozwijanie zarówno świadomości osobistej, jak i otaczającego nas świata. Chcemy, aby prowadzone przez nas działania prowadziły ludzi ku harmonijnemu, radosnemu i uważnemu życiu.”

Głównym miejscem zakwaterowania są drewniane domki w przyjemnym standardzie, 5-cio oraz 6-cio osobowe z pokojami dwuosobowymi lub trzyosobowymi. W każdym domku dostępna jest jedna łazienka. W kuchni znajdują się czajniki, domki posiadają również tarasy.  

Uwaga!

Prośbę o zakwaterowanie do konkretnego pokoju (na przykład 1 osobowego) lub z wybraną osobą należy zgłaszać w trakcie wysyłania zgłoszenia na Odosobnienie. Proszę pamiętać, że jeśli nie uzyskamy takiej prośby od uczestnika w zgłoszeniu, przydział będzie dokonywany losowo. 

~ ~ ~

Dodatkowo do naszej dyspozycji będzie tradycyjna mongolska jutra, na której będą odbywać się nasze medytacje. Jurty są wykonane z ekologicznych materiałów, ocieplone owczą wełną. Wnętrze jest bardzo klimatyczne dzięki zastosowaniu naturalnych elementów wykończeniowych.

Będziemy mogli również korzystać z dużej sali warsztatowej o powierzchni 160m2, na której planowane są zajęcia ruchowe. Tuż obok niej znajduje się recepcja i dodatkowe pomieszczenie, w którym jest dostęp do wi-fi.

Na terenie ośrodka znajduje się również Minispa wyposażone w saunę suchą i mokrą, a także jednoosobową saunę na podczerwień Infrared. Znajduje się tam także tężnia oraz dwie lampy: kolagenowa, pobudzającą produkcję kolagenu oraz lampa tzw. słoneczna łączka, która stymuluje produkcję wit. D i naturalnie opala.

Rezerwacje na odwiedziny w MiniSPA będą przyjmowane bezpośrednio od uczestników po zameldowaniu się w ośrodku.

Oddechowo dysponuje również profesjonalnymi masażystami z szeroką ofertą masaży ciała. Wszyscy uczestnicy Odosobnienia otrzymają szczegółowe informacje odnośnie typów masaży oferowanych w ośrodku oraz ich cen drogą mailową.

Więcej o Ośrodku Oddechowo dowiesz się tutaj:

https://oddechowo.pl/

 

WYŻYWIENIE

Oddechowo oferuję kuchnię wegańską i przykłada dużą wagę do jakości oferowanych potraw. Pełne wyżywienie (trzy posiłki dziennie), oferowane będą każdemu uczestnikowi w formie dań serwowanych z bufetu. 

Kuchnia w Oddechowie stara się używać produktów bezglutenowych na tyle, na ile to możliwe. Samodzielnie wypiekane chleby są robione na dobrej jakościowo mące żytniej i orkiszowej. Osoby, które mają lekką nietolerancję na gluten nie powinny mieć problemów z tego tytułu. Jeśli natomiast nietolerancja jest wysoka lub istnieje jakaś inna alergia, należy zgłosić to organizatorom, abyśmy mogli przygotować specjalne dania dla wybranych osób. 

Wszystkie osoby, które muszą przestrzegać specjalnych diet, prosimy o przesłanie nam informacji dotyczące wykluczeń w diecie, których muszą stosować razem ze swoim zgłoszeniem na Odosobnienie. Przygotowanie specjalnych potraw wiąże się z dodatkową opłatą 5 zł za każdy posiłek, którą będziemy musieli doliczyć do pełnego kosztu za wydarzenie.

 

OPŁATY

Zakwaterowanie i wyżywienie:

700 zł - zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym lub trzyosobowym

850 zł - zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym 

(w miarę dostępnych miejsc)

680 zł - zakwaterowanie na dostawce - trzecim łóżku w pokoju 

(w miarę dostępnych miejsc)

Program Odosobnienia:

790 zł - przy wpłacie zrealizowanej do 6.10.2021 r. 

990 zł - przy wpłacie zrealizowanej od 7.10.2021 r. 

 

REGULAMIN

Biorąc udział w Odosobnieniu z Nityą oświadczasz, że zapoznałaś / zapoznałeś się z treścią Regulaminu i akceptujesz jego postanowienia.

Treść Regulaminu dostępna jest tutaj - https://nityameditation.org/regulamin-wydarzen/

 

REZERWACJA

Liczba miejsc noclegowych w Ośrodku Rozwojowym Oddechowo jest ograniczona. Standardowa rezerwacja dotyczy miejsca w pokoju dwu lub trzyosobowym. O zarezerwowaniu miejsca na Odosobnienie będzie decydować kolejność zgłoszeń oraz kolejność dokonanych wpłat.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest w pierwszej kolejności opłacenie programu Odosobnienia. Opłaty można dokonać w linku poniżej:

 

>>> REJESTRACJI NA WYDARZENIE MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ <<<

 

Wszystkie osoby, które uiszczą opłatę programową proszone są o wysłanie maila  na adres [email protected] z prośbą o rezerwację i opłacenie miejsca noclegowego, uwzględniając wszystkie dane, o które prosimy poniżej:

W tytule maila proszę wpisać: „Oddechowo, Imię i Nazwisko” 

W treści maila proszę wpisać: 

Imię i nazwisko, adres e-mail, telefon + informację o wyborze typu zakwaterowania - prośba będzie uwzględniania w miarę wolnych miejsc tego typu. Prosimy też o informację o alergiach lub specjalnej diecie (jeśli dotyczy). KONTAKT

Pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować na adres [email protected] 

(w tytule maila prosimy wpisać:  „Oddechowo, Imię i Nazwisko”).

Z miłością,

Nitya & teamZ całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne! Bez niego nie moglibyśmy dalej tworzyć i publikować dobrej jakości filmów z Nityą, wydać audiobooka z medytacjami oraz organizować spotkań medytacyjnych dla większej grupy osób.