Odosobnienie w Ciszy z Nityą - Kawkowo

"Nigdy nie było i nie będzie więcej prawdy niż TERAZ" ~ Nitya

Odosobnienie w Ciszy z Nityą - Kawkowo
25 lip 2021 18:30 01 sie 2021 13:00
Ośrodek Tu i Teraz

Nowe Kawkowo

Opis wydarzenia

Kochani! 

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w Odosobnieniu w Ciszy z Nityą, które odbędzie się w terminie 25 lipca - 1 sierpnia 2021 r., w Ośrodku Tu i Teraz w małej miejscowości Kawkowo na Warmii.

W trakcie wspólnych Medytacji i Satsangów  prowadzonych przez Nityę, pozwolimy sobie odpocząć nawiązując świadomy kontakt z esencją naszej istoty. Uświadamiając sobie jej doskonałość i prostotę zarazem, pozwolimy sobie rozwiać wątpliwości pochodzące z umysłu i opaść do głębokiego zrozumienia i mądrości serca. 

Odosobnienie w Ciszy z Nityą to powrót do realności i zaproszenie do zakorzenienia się trwale w tym, co prawdziwe, piękne i zdrowe. W ciągu całego tygodnia będziemy kontemplować to, co najprostsze i najbardziej fundamentalne, a jednocześnie wspólne nam wszystkim. Będziemy zanurzać się w doświadczeniu czystego istnienia, które jest źródłem szczęścia i spełnienia w życiu.

“Z chwilą gdy porzucam swą dumę, oczekiwania, osądy,
otwiera się przede mną cały wszechświat. 
Pojawia się radość, błogość, lekkość. 
Tak ciężko było dźwigać ten ciężar…”
~ Nitya

Nitya (Patrycja Pruchnik) przebudziła się w 2011 roku. Od 2014 dzieli się oświeceniem z ludźmi na całym świecie.

Jej bezpośrednim mistrzem jest Mooji. Jest autorką książek "Koniec wszystkich historii. Medytacje" oraz "Oświecenie 24h na dobę. Praktyki i kontemplacje na cały rok". Nitya nie jest typowym, tradycyjnym nauczycielem ani guru - jest autentyczną kobietą, matką dwójki synów, która prowadzi powszednie, zwyczajne życie.

Bezpardonowo i bezpośrednio wskazuje na esencję każdego człowieka. Dociera do serc tych, którzy pragną zaznać spokoju oraz poznać istotę samego siebie. Jej obecność, naturalna otwartość oraz miłość pozwala innym zanurzyć się w medytacji oraz zapomnieć o problemach. Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny.

Czym jest Satsang ?

“Trzeźwieniem z urojeń naszego umysłu z projekcji i wyobrażeń.
Satsang to powrót do zwyczajności.” 
~ Nitya

Więcej o Satsangu dowiesz się TUTAJ.
Więcej o Nityi przeczytasz TUTAJ.

TERMIN

25 lipca - 1 sierpnia 2021 r.

Rozpoczniemy w niedzielę wspólną kolacją o godz. 18:30.
Prosimy o przyjazd i zakwaterowanie między godziną 15:00 a 17:00.
Odosobnienie zakończymy w niedzielę po Satsangu.

PROGRAM

Planowane są Satsangi, Medytacje w ciszy (silent sitting), Medytacje prowadzone oraz dodatkowe warsztaty pracy z ciałem sprzyjające procesowi budzenia się do swojej prawdziwej natury.

Szczegółowy program zostanie podany uczestnikom bliżej terminu wydarzenia.

MIEJSCE

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego Tu i Teraz w Nowym Kawkowie to piękne, urokliwe miejsce położone wśród malowniczych warmińsko - mazurskich lasów i jezior, około 25 km od Olsztyna. Ośrodek znajduje się z dala od wszelkich zabudowań na olbrzymiej 10-hektarowej polanie, wśród pagórków porośniętych lasami. Jest znakomitym miejscem do spacerów i wycieczek, zarówno pieszych jak i rowerowych,  oraz innych form prozdrowotnej aktywności. 

Miejsce zakwaterowania na terenie ośrodka będzie uzgadniane przez uczestników indywidualnie z gospodarzami wedle wzajemnych potrzeb i aktualnych możliwości. Do naszej dyspozycji będą miejsca w pokojach jedno- lub dwuosobowych. Dostępny będzie również Domek Leśny, miejsca do spania na strychu i możliwość campingu.

Po zaakceptowaniu przez nas Waszego zgłoszenia mailowego, poprosimy Was o kontakt z Ośrodkiem Tu i Teraz w celu wybrania dogodnego miejsca zakwaterowania dla siebie oraz uregulowania za nie zaliczki w wysokości 190 zł.

Więcej informacji o Ośrodku Tu i Teraz znajduje się TUTAJ.

WYŻYWIENIE

Pełne wyżywienie wegetariańskie.

Oferowana kuchnia jest przyjazna weganom, jako że produkty nabiałowe nie będą mieszane z daniami warzywnymi. Będą oferowane w formie szwedzkiego stołu. 

OPŁATY

750 zł - płatne gotówką na miejscu - to koszt wspólnych Satsangów, Medytacji oraz wszystkich pozostałych aktywności wchodzących w skład programu Odosobnienia.

+ koszty zakwaterowania i wyżywienia

(kwota ustalana jest indywidualnie po wybraniu rodzaju noclegu) 

REGULAMIN

Biorąc udział w Odosobnieniu w Ciszy z Nityą oświadczasz, że zapoznałaś / zapoznałeś się z treścią Regulaminu i akceptujesz jego postanowienia.

Treść Regulaminu dostępna jest TUTAJ.

REZERWACJA

UWAGA! W TEJ CHWILI WSZYSTKIE MIEJSCA ZOSTAŁY JUŻ ZAREZERWOWANE.

CHĘTNYCH NA SPOTKANIE Z NITYĄ ZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA STRONY GŁÓWNEJ POD ZAKŁADKĄ "WYDARZENIA" - TAM BĘDĄ POJAWIAĆ SIĘ INFORMACJE O NADCHODZĄCYCH SPOTKANIACH.

DZIĘKUJEMY.

Warunki rezygnacji:

Ze względu na to, że zaliczką jest opłacony nocleg i pokrycie kosztów wyżywienia w Ośrodku Tu i Teraz, to potencjalne prośby o anulowanie swojej rezerwacji należy kierować bezpośrednio do gospodarzy Ośrodka. Regulamin Ośrodka i zasady anulacji są dostępne TUTAJ.

Z powodu sytuacji w kraju dotyczącej COVID-19, będziemy prosić Was o zwrócenie uwagi na swój stan zdrowia przed samym wyjazdem. Na miejscu będziemy prosić Was o podpisanie „Oświadczenia o dobrym stanie zdrowia oraz zastosowaniu się do panujących obostrzeń”. Dokument do wglądu będzie dostępny dla wszystkich, którzy zadeklarują chęć wzięcia udziału w wydarzeniu i potwierdzenia uczestnictwa poprzez wpłacenie zaliczki za zakwaterowanie.

KONTAKT

Kontakt mailowy na adres [email protected] 

W tytule maila prosimy wpisać: Imię i nazwisko, Kawkowo, lipiec 2021.

Do zobaczenia na Satsangu z Nityą!

Z miłością,
Nitya & team