Odkrywając Wieczność - Satsang i Medytacja online z Nityą 13-16 stycznia

“Kiedy otwierasz oczy, otwiera oczy Bóg. Kiedy je zamykasz, zamyka je Bóg. 

Bez Ciebie nie byłoby Boga, bez Boga nie byłoby Ciebie.”  ~ Nitya

Odkrywając Wieczność - Satsang i Medytacja online z Nityą 13-16 stycznia
13 sty 2022 19:00 16 sty 2022 19:30
ONLINE - platforma Zoom

450zł
Opłata za wydarzenie

Opis wydarzenia

Kochani,

Z wielką radością zapraszamy Was na pierwsze w tym roku spotkanie z Nityą online. Będzie to wspaniała okazja by oddać się kontemplacji dla wszystkich osób, które nie mają możliwości skorzystania z Odosobnień lub spotkań w formie stacjonarnej. Czterodniowy Satsang “Odkrywając Wieczność” odbędzie się w terminie 13 - 16 stycznia 2022 roku przy użyciu aplikacji Zoom umożliwiającej grupowe spotkania w sieci. W czwartek i w piątek (tj. 13 - 14 stycznia) przewidziane są pojedyncze spotkania w godzinach wieczornych. W dni weekendowe zapraszamy Was na dwie wspólne medytacje każdego dnia - przedpołudniową i drugą wieczorną. 

>>> OPŁATA REJESTRACYJNA <<<

W trakcie trwania spotkań, Nitya będzie prowadzić medytacje kierując uczestników w stronę rozpoznawania esencji naszego istnienia - prostej świadomości bycia. Dzięki pogłębianiu praktyki Satsangu, każdy uczestnik będzie miał możliwość odpuścić przywiązanie do niezdrowych nawyków umysłu, które są powodem niepotrzebnego cierpienia psychologicznego. Przewidujemy również dla uczestników możliwość nawiązania rozmowy z Nityą, zadania nurtującego pytania i rozwiania wątpliwości. W trakcie medytacji Nitya będzie oferować wskazówki wychodzenia z pułapek umysłu i zachęcać do całkowitego odpuszczenia mentalnemu wysiłkowi. Owocem uważnej i szczerej praktyki medytacji jest odkrywanie w sobie przestrzeni czystego istnienia, w której można prawdziwie odpocząć, zregenerować się i nabrać ochoty do aktywnego, pełnego miłości życia. Wyzwolenie z iluzji ego polegać będzie więc na opadaniu do fundamentu naszego doświadczenia i pozostawaniu w nim w lekkości i pełnym przyjęciu. 

“Odpocznij w Źródle swej następnej myśli. Tylko tyle.” ~ Nitya

~ ~ ~

Nitya (Patrycja Pruchnik) przebudziła się w 2011 roku. Od 2014 dzieli się oświeceniem z ludźmi na całym świecie. Jej bezpośrednim mistrzem jest Mooji. Jest autorką książek “Koniec wszystkich historii. Medytacje” oraz “Oświecenie 24h na dobę. Praktyki i kontemplacje na cały rok”. Nitya nie jest typowym, tradycyjnym nauczycielem ani guru - jest autentyczną kobietą, matką dwójki synów, która prowadzi powszednie, zwyczajne życie.

Bezpardonowo i bezpośrednio wskazuje na esencję każdego człowieka. Dociera do serc tych, którzy pragną zaznać spokoju oraz poznać istotę samego siebie. Jej obecność, naturalna otwartość oraz miłość pozwala innym zanurzyć się w medytacji oraz zapomnieć o problemach. Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny.

Czym jest Satsang ?

“Trzeźwieniem z urojeń naszego umysłu z projekcji i wyobrażeń.

Satsang to powrót do zwyczajności.” 

~ Nitya

Więcej o Satsangu - https://nityameditation.org/satsang/

Więcej o Nityi - https://nityameditation.org/bio/

TERMIN

Spotkania odbędą się 13 - 16 stycznia 2022 roku. 

Poniżej podajemy godziny spotkań w poszczególne dni:

Czwartek 13. stycznia

- spotkanie o godz. 19:00 - 20:30 - Satsang

Piątek 14. stycznia 

- spotkanie o godz. 19:00 - 20:30 - Satsang

Sobota 15. stycznia 

- spotkanie o godz. 10:00 - 11:00 - Medytacja

- spotkanie o godz. 18:00 - 19:30 - Satsang

Niedziela 16. stycznia

- spotkanie o godz. 10:00 - 11:00 - Medytacja

spotkanie o godz. 18:00 - 19:30 - Satsang

MIEJSCE

Online - platforma Zoom.

Bezpośredni link do spotkania zostanie wysłany drogą mailową po dokonaniu opłaty rejestracyjnej, która jest automatycznym potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.

ZOOM

Aby móc dołączyć do spotkań, należy zainstalować program Zoom na swoim komputerze, telefonie lub innym urządzeniu, z którego będziesz korzystać. Pobranie Zooma jest bezpłatne. Upewnij się, że podczas spotkań urządzenie, z którego korzystasz jest podłączone do ładowarki, ponieważ korzystanie z aplikacji zużywa wiele energii, więc bateria może szybko się wyczerpać. Instalacja programu może zająć od kilku do kilkunastu minut.

Zoom możesz pobrać tutaj: https://zoom.us/download

OPŁATY

450 zł - pełny koszt wszystkich spotkań online

400 zł - cena dla patronów wspierających Nityę na portalu Patronite (https://patronite.pl/nitya)

(Jeśli jesteś jednym z patronów, proszę nie korzystaj ze strony w celu rejestracji. Napisz do nas maila na [email protected] ze swoim zgłoszeniem - wyślemy Ci niezbędne dane do zrealizowania przelewu.)

REJESTRACJA

Zgłoszenia na to wydarzenie będziemy przyjmować do 12 stycznia (środa) wyłącznie poprzez stronę internetową. W linku poniżej jest możliwość dokonania opłaty rejestracyjnej:

>>> OPŁATA REJESTRACYJNA <<<

Udane zrealizowanie płatności jest równoznaczne ze znalezieniem się na liście uczestników Odosobnienia online “Odkrywając Wieczność”. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, zostanie wysłany do Ciebie e-mail z linkiem oraz hasłem przekierowującym bezpośrednio do pokoju online na platformie Zoom, w którym będą odbywały się wszystkie kolejne spotkania. W wiadomości tej zostaną również przekazane podstawowe informacje dotyczące uruchamiania aplikacji ZOOM oraz korzystania z niej. 

~ ~ ~

Nie ma możliwości rejestracji na wybrane części wydarzenia (na pojedyncze spotkania). Jednorazowa opłata rejestracyjna umożliwia połączenie się na wszystkie zaplanowane weekendowe spotkania.

REGULAMIN

Biorąc udział w Odosobnieniu z Nityą oświadczasz, że zapoznałaś / zapoznałeś się z treścią Regulaminu i akceptujesz jego postanowienia.

Treść Regulaminu dostępna jest tutaj - https://nityameditation.org/regulamin-wydarzen/

WARUNKI REZYGNACJI:

Ze względu na to, że spotkania przyjmą formę wirtualną, która pozwala uczestniczyć w wydarzeniu bez wychodzenia z domu, oraz nie wyklucza uczestnictwa nawet w przypadku pogorszenia stanu zdrowia osób biorących w nich udział, nie będziemy realizować zwrotów dokonanych opłat rejestracyjnych. Prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów.  

~ ~ ~

KONTAKT

Pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować na adres [email protected] 

(W tytule maila prosimy wpisać: Odkrywając Wieczność,  imię i nazwisko).

Z miłością,

Nitya & team

Z całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne! Bez niego nie moglibyśmy dalej tworzyć i publikować dobrej jakości filmów z Nityą, wydać audiobooka z medytacjami oraz organizować spotkań medytacyjnych dla większej grupy osób.