Obudź się do życia ~ Satsang z Nityą w Warszawie, 24 - 25 września 2022

To jest archiwalne wydarzenie, nie ma możliwości zapisania.

„Drzwi s ju otwarte. Jeli tylko zapragniesz, moesz przez nie przejść.” ~ Nitya

Obudź się do życia ~ Satsang z Nityą w Warszawie, 24 - 25 września 2022
24 wrz 2022 16:30 25 wrz 2022 11:00
Astanga Yoga Studio
ul. Gałczyńskiego 4
00-362 Warszawa
300zł
Opłata za wydarzenie

Opis wydarzenia

Kochani! 

Zapraszamy Was na inne niż wszystkie spotkanie z Nityą, które odbędzie się w Warszawie w dniach 24 - 25 września 2022 r. Już drugi raz w tym roku przestrzeń Astanga Yoga Studio będzie nas gościć, abyśmy mogli spędzić czas na kontemplacji naszej prawdziwej natury. W sobotę 24. września planujemy Satsang i Medytację, ale tym co będzie wyróżniać ten event, to przestrzeń pomiędzy spotkaniami, która będzie dedykowana muzyce i grupowemu tańcowi. Wspólne uwolnienie ciała i swobodne wyrażenie się przy dźwiękach muzyki będzie dla nas komponował DJ Slam. Będzie to wspaniała okazja do bezpośredniego doświadczenia niedualności nie tylko w słowie mówionym i intelektualnym przyswojeniu treści w trakcie medytacji, ale również w energicznym tańcu grupowym pełnym dynamiki. Muzyka pomiędzy kolejnymi spotkaniami z Nityą będzie zapraszać do odpuszczenia głowie i opadnięciu do nie-myślenia w swobodnej, spontanicznej ekspresji. 

Ostatniego dnia dopełnimy naszą wspólną eksplorację Satsangiem wieńczącym weekendowy cykl spotkań. Nawiązanie interakcji z Nityą w trakcie wspólnej rozmowy to proces porzucania swoich wątpliwości i trosk niespokojnego umysłu. To przekierowywanie uwagi na tą część nas samych, która niczego się nie lęka i niczego się nie wzbrania. Satsang to bezpieczna przestrzeń, w której wszelkie iluzje umysłu mają okazję łatwo się rozpuścić. To spotkanie, na którym mamy okazję spojrzeć na świat nie przez pryzmat naszych poglądów i opinii, ale z szerszej, pozaosobowej perspektywy, która nie wyklucza niczego i we wszystkim dostrzega część siebie.

Poprzez medytację w ciszy, w słowach, ale także w ruchu i przy muzyce będziemy otwierać się na swą prawdziwą istotę, porzucając wszystko to, co nam nie służy i otwierając się na możliwość bezpośredniego doświadczenia piękna i prawdy, która w nas drzemie. To spotkanie będzie piękną celebracją życia i pielegnowaniem jego niedualnej, wiecznie żywej jakości. 

 

>>> REJESTRACJI NA WYDARZENIE MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ <<<Jeśli nie jesteś w stanie uczestniczyć w wydarzeniu na żywo, zapraszamy Cię do zapisania się na jedno z przeszłych Odosobnienia z Nityą, które teraz są dostępne w formie online. 

>>> KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SERIĘ MEDYTACJI ONLINE <<<

~ ~ ~

“Ilość cierpienia jakiego doświadczamy mierzy się stopniem przywiązania do tego, w co wierzymy.” ~ Nitya

Nitya jest przebudzonym nauczycielem non-duality, autorką książek na temat oświecenia i medytacji. Od 10 lat dzieli się rozpoznaniem z ludźmi na całym świecie. Nie jest typowym, tradycyjnym nauczycielem ani guru.  Odpowiada na wewnętrzne wołanie poszukujących dzieląc się – według niej – największą tajemnicą ludzkiego życia. Podczas odosobnień medytacyjnych, wykładów oraz satsangów (“Satsang” z sanskrytu - “obcowanie z Prawdą”) wskazuje na to to czym jesteśmy w istocie. Dzieli się szerszą, pozaindywidualną perspektywą i pokazuje to, co jest wspólne wszystkim ludziom, bez względu na uwarunkowania i status społeczny. Dociera do serc tych, którzy gotowi są zakończyć poszukiwania duchowe, pragną zaznać spokoju oraz poznać samego siebie. Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny. 

Czym jest Satsang ?

“Trzeźwieniem z urojeń naszego umysłu z projekcji i wyobrażeń.

Satsang to powrót do zwyczajności.”  ~ Nitya

Więcej o Satsangu - https://nityameditation.org/satsang/

Więcej o Nityi - https://nityameditation.org/bio/

~ ~ ~TERMIN

SOBOTA 24. września:

16:30 - 18:00 Satsang

18:15 - 19:15 muzyka i taniec

19:30 - 20:30 Medytacja

NIEDZIELA 25. września:

11:00 - 12:30 Satsang

Uwaga! 

Na pół godziny przed rozpoczęciem każdego Satsangu zostanie włączona nastrojowa, relaksująca muzyka. Zapraszamy Was do pojawienia się w sali na 30 minut przed rozpoczęciem spotkania albo i wcześniej, a najpóźniej na 15 min przed nim. Tych kilka kwadransów będzie odpowiednim czasem na spokojne znalezienie sobie wygodnego miejsca w sali i wyciszenie się przed spotkaniem z Nityą.MIEJSCE

Astanga Yoga Studio

Gałczyńskiego 4 (piętro 7)

00-362 Warszawa

Do naszej dyspozycji będzie przestronny i przyjazny lokal, w którym znajduje się szkoła jogi. Astanga Yoga Studio jest przestrzenią o otwartym podejściu zarówno do ciała uwzględniając ruch w jego różnych formach, jak i do umysłu uwzględniając jego szeroki zakres aktywności.

Uwaga! Studio Yogi Astanga dysponuje ograniczoną ilością krzeseł oraz poduszek medytacyjnych, z których będziemy mogli korzystać. Gorąco zachęcamy Was do przyniesienia ze sobą swojej poduszki medytacyjnej lub innego wygodnego siedziska, które wykorzystacie w trakcie Satsangu. Dla osób, które nie przyniosą ze sobą poduszki będzie do dyspozycji miejsce na macie tatami rozłożonej na podłodze. 

AYS nie dysponuje swoim parkingiem. Prosimy o samodzielność w szukaniu miejsca parkingowego w pobliżu lub dotarcie na miejsce środkami transportu publicznego.

Więcej informacji na temat obiektu można znaleźć na stronie internetowej:

https://astanga.plOPŁATY

200 zł - opłata rejestracyjna dokonywana przez stronę internetową

100 zł - opłata uzupełniająca dokonywana na miejscu w gotówce, przed pierwszym SatsangiemNie ma możliwości rejestracji na wybrane części wydarzenia. 

Przyjmujemy zgłoszenia jedynie na pełne dwa dni. REGULAMIN

Biorąc udział w Odosobnieniu z Nityą oświadczasz, że zapoznałaś / zapoznałeś się z treścią Regulaminu i akceptujesz jego postanowienia.

Treść Regulaminu dostępna jest tutaj - https://nityameditation.org/regulamin-wydarzen/REZERWACJA

Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona. O zarezerwowaniu miejsca będzie decydować kolejność wpłat zaliczek. Jeśli dokonujesz zakupu na firmę, bardzo proszę o wpisanie numeru NIP w odpowiedniej rubryce. Jeśli dokonujesz opłaty jako osoba prywatna, proszę pozostaw to pole puste. 

Transakcja zakończona powodzeniem i wyświetlenie się komunikatu o prawdiłowym dokonaniu płatności jest automatycznym potwierdzeniem znalezienia się na liście uczestników. >>> REJESTRACJI NA WYDARZENIE MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ <<<~ ~ ~ 

Na miejscu będziemy prosić Was o podpisanie zestawu oświadczeń. Dokument do wglądu będzie dostępny dla wszystkich, którzy zadeklarują chęć wzięcia udziału w wydarzeniu i możliwość potwierdzenia uczestnictwa poprzez wpłacenie zaliczki.

~ ~ ~KONTAKT

Pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować na adres [email protected] 

(W tytule maila prosimy wpisać: Satsang w Warszawie,  imię i nazwisko).

Z miłością,

Nitya & Team

Z całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne! Bez niego nie moglibyśmy dalej tworzyć i publikować dobrej jakości filmów z Nityą, wydać audiobooka z medytacjami oraz organizować spotkań medytacyjnych dla większej grupy osób.