Narodziny do Wolności - Odosobnienie w ciszy z Nityą w Dojo

“Umysłowi wydaje się, że ma coś zrobić, aby się przebudzić. 

Podczas gdy tak naprawdę ma jedynie zamilknąć.”  ~ Nitya

Narodziny do Wolności - Odosobnienie w ciszy z Nityą w Dojo
13 cze 2022 15:00 19 cze 2022 13:00
Dojo - Stara Wieś

2360zł
Opłata za wydarzenie

Opis wydarzenia

Kochani! 

Zapraszamy Was gorąco na Odosobnienie w ciszy z Nityą, które odbędzie się w terminie 13 - 19 czerwca 2022 r. Rozpoczęcie lata będziemy celebrować w Europejskim Centrum Budo Dojo - Starej Wsi. Otoczenie pięknej przyrody Przedborskiego Parku Krajobrazowego i ascetycznych ogrodów Zen będą naszym domem przez sześć dób. 

Każde Odosobnienie jest inne, pomimo tego, że przypomina o tych samych wartościach. Przekaz oferowany przez Nityę właśnie dlatego jest uniwersalny i zawsze aktualny, że wskazuje na tą część nas, która nigdy się nie zmienia i zawsze pozostaje taka sama pomimo zmieniających się okoliczności zewnętrznych. Zaproszeniem tego Odosobnienia będzie zatem by zauważyć i docenić tę stałą przestrzeń dla wszelkich zmieniających się zjawisk i doświadczeń życiowych. Pomagać nam w tym rozpoznaniu będą urozmaicone zajęcia: taniec, joga i inne warsztaty przygotowane w ten sposób, by każdy mógł odnajdywać własny, unikalny sposób wyrazu i ekspresji ciała. 

Poniżej prezentujemy film ukazujący z Odosobnienia organizowanego w ubiegłym roku:

>>> OPŁATY REJESTRACYJNEJ MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ <<<

~ ~ ~ 

“Kiedy przyjmiemy perspektywę ego, wszędzie będzie widoczne tylko ono.

Kiedy przyjmiemy perspektywę Serca, będzie widoczne tylko Serce.” ~ NityaNitya Patrycja Pruchnik spotyka się z ludźmi poszukującymi odpowiedzi na najważniejsze pytania, gotowych odkrywać prawdę o sobie, otwartych na to, by zgłębiać naturę rzeczywistości. Jej bezpośrednim nauczycielem jest Mooji. Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny. Na co dzień jest matką dwójki synów i prowadzi zwyczajne życie. W roli nauczycielki duchowej od 2014 roku gości w Polsce, jak i w innych miejscach na świecie. Bywa gościem festiwali muzycznych, oraz rozmaitych wydarzeń kulturalno-rozwojowych. Z przyjemnością udziela wywiadów oraz dzieli się swym przekazem różnorodnymi kanałami w mediach społecznościowych. Jest autorką dwóch książek: „Koniec wszystkich historii - Medytacje” wydanej w 2016 r., oraz „Oświecenie 24h na dobę - praktyki i kontemplacje na cały rok” opublikowanej w 2020 r. 

Czym jest Satsang ?

“Trzeźwieniem z urojeń naszego umysłu z projekcji i wyobrażeń.

Satsang to powrót do zwyczajności.”  ~ NityaWięcej o Satsangu - https://nityameditation.org/satsang/

Więcej o Nityi - https://nityameditation.org/bio/

~ ~ ~TERMIN

13 - 19 czerwca 2022 r.

Odosobnienie rozpoczniemy w poniedziałek wspólną kolacją o godz. 18:00. 

Prosimy o przyjazd na miejsce i zakwaterowanie między godziną 15:00 a 17:00.

Odosobnienie zakończymy w niedzielę po Satsangu w godzinach wczesno-popołudniowych.

Dokładny czas zakończenia będzie ogłoszony bliżej terminu wydarzenia.

Nie ma możliwości uczestniczenia w wybranych dniach wydarzenia.

Przyjmujemy rezerwację jedynie na całość Odosobnienia.PROGRAM

Naszą wspólną eksplorację Jaźni wspomagać będą Satsangi, Medytacje w ciszy (silent sitting), Medytacje prowadzone oraz dodatkowe warsztaty pracy z ciałem sprzyjające procesowi budzenia się do swojej prawdziwej natury. Oferowana będą zajęcia jogi, tańca, oraz inne warsztaty. 

Szczegółowy program zostanie podany uczestnikom bliżej terminu wydarzenia.MIEJSCE

Europejskie Centrum Budo – Dojo Stara Wieś

Jest to unikatowy na skalę światową obiekt zrealizowany zgodnie z kanonami architektury japońskiej w polskim krajobrazie. Jest największym na świecie ośrodkiem przeznaczonym do specjalistycznego treningu dalekowschodnich sztuk i sportów walki.

Miejscem zakwaterowania są domy w japońskim stylu z pokojami dwuosobowymi. Standardowo są one wyposażone w specjalistyczne materace do spania - futony. Wszystkie łóżka w pokojach są niskie, leżące na miękkiej podłodze, wygodne i zdrowe dla kręgosłupa. Domki posiadają łącze internetowe, kominek, aneks kuchenny z lodówką oraz czajnikiem i naczyniami, w tym kubkami.

Więcej o miejscu dowiesz się tutaj:

https://dojo-starawies.pl/WYŻYWIENIE

Pełne wyżywienie wegetariańskie - trzy posiłki dziennie.

Jedzenie oferowane w formie szwedzkiego stołu oraz dań serwowanych z bufetu.OPŁATY

Przez okres miesiąca od otwarcia zapisów, opłata programowa będzie pomniejszona o 300 zł. Zachęcamy do wczesnych rezerwacji. 

980 zł - przy wpłacie opłaty rejestracyjnej do 30.03.2022 r. 

1280 zł - przy wpłacie opłaty rejestracyjnej od 31.03.2022 r. 

+

1380 zł - koszt zakwaterowania i wyżywienia w ośrodkuREGULAMIN

Biorąc udział w Odosobnieniu z Nityą oświadczasz, że zapoznałaś / zapoznałeś się z treścią Regulaminu i akceptujesz jego postanowienia.

Treść Regulaminu dostępna jest tutaj - https://nityameditation.org/regulamin-wydarzen/REZERWACJA

Liczba miejsc noclegowych w ośrodku Dojo jest ograniczona. O zarezerwowaniu miejsca na Odosobnienie będzie decydować kolejność wpłat zaliczek. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie opłaty rejestracyjnej. Jeśli dokonujesz zakupu na firmę, bardzo proszę o wpisanie numeru NIP. Jeśli dokonujesz opłaty jako osoba prywatna, proszę pozostawić to pole puste. Transakcja zakończona powodzeniem i wyświetlenie się komunikatu o prawidłowym dokonaniu płatności jest automatycznym potwierdzeniem znalezienia się na liście uczestników. Drogą mailową zostanie również wysłane potwierdzenie. 

>>> OPŁATY REJESTRACYJNEJ MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ <<<Uwaga! 

Wszelkie prośby dotyczące zakwaterowania w pokoju z wybraną osobą w pokoju, specjalną dietą, wystawieniem faktury lub inne zapytania proszę wpisać w uwagach przy dokonywaniu opłaty rejestracyjnej. W  ten sposób znacznie łatwiej jest nam uporządkować i spełnić poszczególne prośby. Jeśli te informacje się tam nie pojawią, nie będziemy w stanie zagwarantować, że uda nam się spełnić prośby dostarczone do nas później. 

Ze względu na bardzo ograniczoną ilość pokoi jednoosobowych, będą do nich kwaterowane osoby tylko ze szczególnymi przypadłościami i wyraźną potrzebą na pobyt w takim pokoju. Proszę nie kierować próśb o takie zakwaterowanie jeśli miałaby być podyktowana wyłącznie większą wygodą mieszkania samodzielnie.

Drugim krokiem w procesie rejestracji będzie dokonanie wpłaty za zakwaterowanie i wyżywienie. Osoby, które uiszczą opłatę programową z powodzeniem otrzymają mailowo dane do zrealizowania tej płatności. Istnieje również możliwość opłacenia kosztów zakwaterowania i wyżywienia w gotówce, w dniu przyjazdu do ośrodka. 

Uwaga! 

Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę za koszty pobytu, należy w dniu dokonania tej opłaty dostarczyć potrzebne informacje (dane firmy z numerem NIP, oraz kto dokonał wpłaty) na adres Fundacji: [email protected]

W terminie późniejszym nie będzie już możliwości wystawienia faktury.

Warunki rezygnacji:

* Przy rezygnacji na miesiąc przed wydarzeniem (13. maja 2022 r.) - zwrot połowy zaliczki

* Bez możliwości zwrotu zaliczki w przypadku rezygnacji na 2 tygodnie przed wydarzeniem (30. maja 2022r. )

* W przypadku konieczności anulowania udziału z powodu potwierdzonego COVID-19 lub innego nagłego wypadku z poważnym uszczerbkiem na zdrowiu wpłaty zostaną zwrócone w 100%. Wszystkie losowe przypadki będą rozpatrywane indywidualnie.~ ~ ~

Z powodu sytuacji w kraju dotyczącej COVID-19, będziemy prosić Was o uczulenie się na swój stan zdrowia  przed samym wyjazdem. Na miejscu będziemy prosić Was o podpisanie „Oświadczenia o dobrym stanie zdrowia oraz zastosowaniu się do panujących obostrzeń”. Dokument do wglądu będzie dostępny dla wszystkich, którzy zadeklarują chęć wzięcia udziału w wydarzeniu i możliwość potwierdzenia uczestnictwa poprzez wpłacenie zaliczki za zakwaterowanie.

~ ~ ~
KONTAKT

Pytania prosimy kierować na adres [email protected] 

(W tytule maila prosimy wpisać: Narodziny do Wolności,  imię i nazwisko).

Z miłością,

Nitya & Team

Z całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne! Bez niego nie moglibyśmy dalej tworzyć i publikować dobrej jakości filmów z Nityą, wydać audiobooka z medytacjami oraz organizować spotkań medytacyjnych dla większej grupy osób.