Detox Umysłu i Ciała na Mazurach

To jest archiwalne wydarzenie, nie ma możliwości zapisania.

Zapraszamy na 7-dniowy Detox Umysłu i Ciała na Mazurach z Nityą i Laurentem.

Detox Umysłu i Ciała na Mazurach
12 wrz 2020 18:00 19 wrz 2020 14:00
Dwór Mazurski Laśmiady

Laśmiady
2400zł
Opłata za wydarzenie

Opis wydarzenia

Zapraszamy na 7-dniowy Detox Umysłu i Ciała na Mazurach z Nityą i Laurentem.

Odosobnienie odbędzie się w przepięknym, pełnym spokoju miejscu, jakim jest Dwór Mazurski Laśmiady. Dwór Mazurski Laśmiady znajduje się na cyplu pomiędzy jeziorami Łaśmiady i Ułówek. Pensjonat położony jest nad samym brzegiem jeziora, wśród starych wiązów i lip. Należący do Dworu teren – 35 hektarów malowniczych łąk, zapewnia możliwość wyciszenia się i głębokiego relaksu na łonie nieskażonej natury. Więcej o miejscu przeczytasz tutaj.

Spotkania prowadzone będą w języku polskim i angielskim.

Podczas odosobnienia odbędą się satsangi, medytacje, wykłady, sesje jogi, taniec a także wyprawy kajakowe, kąpiele w jeziorze oraz spacery. Na miejscu można skorzystać z sauny. W odległości 5 min jest piękne spa.

Naszym menu będzie tak zwany żywy pokarm, który w wysokim stopniu oczyszcza i regeneruje komórki ciała. Serwowane będzie pożywienie organiczne oraz soki tłoczone na zimno (tzw. cold pressed).

Nitya Patrycja Pruchnik poprowadzi Satsangi i Medytacje, dzięki którym można zaznać spokoju umysłu oraz zapomnieć o problemach. Nitya pomaga przyjrzeć się ludzkiej psychice, zdystansować do przekonań oraz poruszyć najgłębsze zakamarki umysłu. Pomimo iż nie proponuje ona żadnej religijnej, psychologicznej, czy filozoficznej wiedzy, każde spotkanie z nią sprawia, że uczestnicy zaznają przytomności, radości oraz wolności. 

Jej przekaz jest uniwersalny i pozareligijny. Dzieli się szerszą pozaindywidualną perspektywą i pokazuje to, co jest wspólne nam wszystkim, bez względu na uwarunkowania i status społeczny. Nitya nie jest tradycyjnym nauczycielem, ani guru. Podczas medytacji, wykładów oraz satsangów (satsang z sanskrytu - obcowanie z Prawdą) wskazuje na to czym jesteśmy w istocie. Sama pisze o tym w następujący sposób:

“Jest takie miejsce, 
gdzie nikt nic od Ciebie nie chce 
i Ty nic od nikogo nie chcesz.

Jest takie miejsce, 
w którym schronisz się gdy brak słońca, 
schowasz się gdy wieje wiatr. 

Jest takie miejsce,
gdzie kochasz nie pragnąc być kochanym,
rozumiesz bez potrzeby bycia zrozumianym,
dając otrzymujesz,
umierając rodzisz się w życiu wiecznym.

Tam chcę Cię spotkać”.

Więcej o Satsangu z Nityą przeczytasz tutaj.

Laurent de Bremaeker pochodzi z Belgii. Jest pełnym pasji młodym szefem kuchni i specjalistą od zdrowego żywienia. Szkolił się w najlepszych instytutach kulinarnych świata, w których jedzenie traktowane jest jak lekarstwo. Uczył się m.in. od Matthew Kenney w Santa Monica, w integracyjnej szkole zdrowia i odżywiania w Nowym Jorku oraz w Hippocrates Health Institute w West Palm Beach na Florydzie. Zdobytą wiedzą dzieli się na warsztatach kulinarnych, wykładach oraz detoksach organizowanych w różnych częściach świata. Jest autorem książki o relacji pomiędzy jedzeniem, a odżywianiem. Jest twórcą restauracji Żywa Kuchnia w Warszawie. Więcej o Żywej Kuchni Laurenta dowiesz się tutaj.

Laurent podczas odosobnienia poprowadzi transformujące wykłady dotyczące wpływu odżywiania na zdrowie. 
Na dwa tygodnie przed odosobnieniem zostaną przesłane wskazówki dotyczące odżywiania, które będą wspierały detox.

Szczegółowy program oraz informacje zostaną przesłane uczestnikom później.

TERMIN

12 - 19 września 2020

Odosobnienie rozpocznie się w sobotę kolacją oraz Medytacją.
Prosimy o przyjazd i zakwaterowanie do godziny 18.00.
Zakończymy w sobotę po Satsangu i obiedzie.

 

MIEJSCE

Dwór Mazurski Laśmiady jest miejscem, gdzie spokój i piękno natury zachwycająco współbrzmi z praktyką, medytacją, odpoczynkiem, głębokim relaksem oraz ciepłem przebywania w grupie.

Dwór Mazurski Laśmiady to miejsce z duszą, tu Pan Janusz Majewski zrealizował film „Po sezonie”, część serialu „Siedlisko”, nowelę „Diabelska edukacja”, a także kilka sztuk do teatru telewizji polskiej. Miejsce to natchnęło także Pana Janusza Majewskiego do napisania scenariusza do filmu „Po sezonie” oraz kilku książek m.in. „Retrospektywka”, „Ostatniego klapsa” i „Małej matury 1947”.

Wybitna artystka fotograf Pani Zofia Nasierowska dzięki magicznemu klimatowi jaki panuje w tym miejscu napisała swoje dwie znane książki kulinarne „Fotografia smaku” oraz „Gwiazdka Wielkanocna”. Wyjątkowość Dworu Mazurskiego potwierdza przyznane przez organizację Piękniejsza Polska pod patronatem Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, wyróżnienia za tworzenie piękna, którym możemy szczycić się przed światem.

 

ZAKWATEROWANIE

Przestronne i funkcjonalne pokoje dwu- i trzyosobowe oraz apartamenty dwuosobowe, czteroosobowe, pięcioosobowe i sześcioosobowe. Każdy z 12 pokoi i apartamentów ma odmienny charakter. Dominuje typ rustykalny: drewniane podłogi, stropy i antyczne meble. Apartamenty jak i pokoje gościnne posiadają niespotykany nigdzie indziej ciepły, rodzinny klimat. Z okien widać panoramę jeziora, łąki oraz dworski gościniec.

KONTAKT

REJESTRACJA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA. 

Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową na adres: [email protected] 

OPŁATA

do 30 lipca - 2400 PLN
po 30 lipca - 2900 PLN

REJESTRACJA

REJESTRACJA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA.

Aby dokonać rezerwacji miejsca, prosimy:
1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej. Przeczytaj i zaakceptuj regulamin.
2. Wpłać zaliczkę w wysokości 600 zł na poniższy numer konta.
3. Prześlij jej potwierdzenie mailem na adres: [email protected] 

Millenium Bank
Laurent De Bremaeker
40 1160 2202 0000 0003 4736 1643

W tytule przelewu prosimy wpisać: Detox wrzesień + imię i nazwisko.

Rejestracja zostanie dokonana w momencie wysłania zaliczki oraz potwierdzenia wpłaty zaliczki drogą mailową na adres: [email protected] 

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność dokonania rejestracji.
Pozostała kwota płatna w gotówce na miejscu.

WARUNKI REZYGNACJI

Przy rezygnacji na miesiąc przed wydarzeniem (12 sierpnia 2020) zwrot połowy zaliczki. 
Bez możliwości zwrotu w przypadku rezygnacji na 2 tygodnie przed wydarzeniem (29 sierpnia 2020).
W przypadku odwołania wydarzenia z powodu zagrożenia koronawirusem zaliczka zwrotna w 100%.

Z całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne! Bez niego nie moglibyśmy dalej tworzyć i publikować dobrej jakości filmów z Nityą, wydać audiobooka z medytacjami oraz organizować spotkań medytacyjnych dla większej grupy osób.