Wesprzyj nas - Patronite

 Wesprzyj nas - Patronite

Zdecydowaliśmy się na założenie Patronite, by dać Ci możliwość towarzyszenia Nityi oraz oraz wspierania tego, czym się zajmuje.

Bardzo Wam za to dziękujemy! Wasza pomoc jest dla nas bezcenna!

Jak pewnie wiesz Satsangi i medytacje, są czymś co sprawia, że nasze życie staje się piękniejsze i pełniejsze. 

Powodem dla którego zdecydowaliśmy się na wsparcie Patronite jest dzielenie się przebudzeniem oraz Satsangiem z jak największą liczbą ludzi na jak najlepszym poziomie. 

Do tej pory dobrowolnie wspierało Nityę wiele osób, za co im z całego serca Dziękujemy! Ponieważ, to dzięki ich pracy i zaangażowaniu Satsang i medytacja dotarły do wielu ludzi w Polsce i innych częściach świata. Wspierali oni Nityę z czystego porywu serca i dobrej woli. 

Przez ostatnich sześć lat wszystkie nagrania na kanale YouTube publikowaliśmy bezpłatnie. To jest około 500 filmów, w sumie około 1000 godzin nagrań, publikowanych średnio dwa razy w tygodniu. Filmy przygotowane były dzięki wolontariackiemu zaangażowaniu wielu z Was. 

W ostatnich latach jednak ilość nagrań znacznie wzrosła a utrzymanie produkcji, edycji oraz publikacji na dobrym poziomie bez wsparcia finansowego stało się niemożliwe. Realizacja nagrań wymaga bowiem stałego zaangażowania oraz pracy kilkunastu osób.

Zdecydowaliśmy się na Patronite, by pokryć koszty produkcji takie, jak: nagrywanie, montowanie, edycja obrazu, udźwiękowienie, tłumaczenia, publikacja. 

Bez waszego wsparcia finansowego kontynuacja naszej pracy przy filmach nie będzie już możliwa. 

Chcielibyśmy móc produkować jak najlepszej jakości nagrania. Aby Satsang i medytacja  w czystej formie mogły dotrzeć do jak największej liczby poszukujących.

Nitya nadal chce dzielić się z Wami perspektywą Oświecenia, Spokoju oraz Szczęścia. Chciałaby podróżując w różne miejsca świata przywozić ze sobą dobrej jakości nagrania. Nadal pragnie wspierać Was w rozwoju, gruntować w poznaniu samego siebie najlepiej jak potrafi. 

W Nitya Team jest już ponad 10 osób, w Sandze prawie 3000, Tych którzy regularnie subskrybują nas i oglądają na YouTube jest już ponad 10000 osób.

Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli kontynuować obrabiane materiałów filmowych: edycję, nagrywanie, publikowanie, zakup i transport sprzętu. Będziemy mogli lepiej zająć się organizacją Satsangów, tłumaczeniami oraz sprawami związanymi z Fundacją Nitya. Wasze wsparcie finansowe pomoże nam to robić dobrze. 

W przyszłości chcielibyśmy założyć Ashram - Ośrodek medytacyjny dedykowany transformacji. Miejsce, do którego będzie mógł się udać każdy, kogo pragnieniem serca jest poznanie siebie oraz wyjście z uwarunkowanego cierpienia. 

Dla naszych Patronów przygotowaliśmy platformę NITYA TV. 

Dedykujemy ją tym, którzy chcieliby wesprzeć Nityę, Sanghę oraz pozostać z nami w ścisłym i bliskim kontakcie. 

Nitya TV zawiera: 

  • niepublikowane w innych miejscach nagrania (w chwili obecnej ponad 100 dodatkowych filmów)
  • co tydzień nowe nagrania
  • spotkania z Nityą online na żywo
  • spontaniczne nagrania
  • dostęp do wszystkich nagrań na wszelkich urządzeniach elektronicznych

DZIĘKI DOBRU, POMAGASZ NIEŚĆ W ŚWIAT DOBRO. 

Z całego serca, raz jeszcze Dziękuję:)

Nitya & Team

Z całego serca dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne! Bez niego nie moglibyśmy dalej tworzyć i publikować dobrej jakości filmów z Nityą, wydać audiobooka z medytacjami oraz organizować spotkań medytacyjnych dla większej grupy osób.